Fit-out pro Autovision Slovakia

Lokalita

BBC Bratislava, Plynárenská

Klient

Autovision

Plocha

970 m²

Realizace

8/2O15

Dalším úspěšně zrealizovaným projektem naší slovenské pobočky, je fit-out pro společnost Autovision, která sídlí v komplexu BBC v Plynárenské ulici v Bratislavě. 

V komplexu BBC Autovision Slovakia skleněné příčky VERTI, zelená stěna dodává interiéru dinamiku.

Klient

Společnost Autovision Slovakia, s.r.o. je 85-procentním podílem společnosti Autovision GmbH a 15-procentním podílem společnosti Volkswagen Slovakia, a.s. Pro Volkswagen Slovakia poskytuje, shodně i pro koncern Volkswagen, komplexní a odborné personální řešení v procesech automobilového průmyslu.

Celkově fit-out zaujímá téměř 1 000 m2 jednoho podlaží bloku C a dále i část spojovacího průchodu, který umožňuje kanceláře případně rozšířit. 
CAPEXUS se projektem zabývá již od první fáze řešení spaceplanu, a aktivně tak řešil požadavky klienta s maximálním úsilím mu vyhovět. Následně se nám podařilo uspět i ve výběrovém řízení na generálního dodavatele stavby.
Skleněné příčky VERTI v nové zrekonstruovaných Fit-out pro Autovision Slovakia

Mobilní příčka

Projekt je řešen jako kombinace polouzavřených openspaců, skládajících se ze samostatných kanceláří. Zajímavým prvkem je doplnění chodeb o niky, kde si pracovníci mohou vyřizovat telefonáty či diskutovat o své práci s kolegy. Velký důraz byl kladen na prostornost kuchyňky, která svojí velikostí nabídne prostor nejen pro občerstvení, ale i na relax a zábavu. Součástí projektu jsou také dvě zasedací místnosti, které jsou odděleny mobilní příčkou.

Je pozoruhodné, že na tomto projektu se setkali dva, na slovenském trhu zatím ještě neznámí, výrobci – VOXFLOR jako výrobce kobercových čtverců a VERTI jako výrobce skleněných příček.
Fit-out pro Autovision Slovakia, modré skleněné příčky VERTI a šedé koberce VOXFLOR

Realizace

Projekt byl realizován v časovém horizontu dvou měsíců a to během náročného letního období. Díky naším dodavatelům a zkušeným kolegům se podařilo projekt dokončit včas a k plné spokojenosti klienta.

Páči sa vám referencia? Zdieľajte ju.

Chcete sedieť v podobných kanceláriách?

Napíšte nám vaše požiadavky a priania. Vytvoríme pre vás interiér na mieru.