Moderní kancelářské prostory Prologis s nádechem logistiky

Lokalita

Enterprise Office Center, Praha 4

Klient

Prologis

Plocha

545 m²

Realizace

03/2023 - 05/2023

Společnost Prologis, globální lídr v oblasti průmyslových nemovitostí, nám zadala vytvořit moderní a příkladně funkční interiér pro jejich nové kancelářské prostory o rozloze 545 m² na 6. nadzemním podlaží Enterprise Office Center v Praze 4. Tento projekt představoval zajímavou výzvu, kterou jsme s nadšením přijali. Cílem bylo spojit elegantní design s prvky, které se volně odkazují na technické aspekty logistických hal.

Kancelářská recepce s pohodlnou čekárnou a prosklenou zasedačkou
"Levitující" recepce z dřeva, doplněná bílou barvou

Na cestě k vizuální kontinuitě

Na přání klienta jsme použili základní materiály dřeva a bílé doplněné neutrálními odstíny béžové a šedé. Tento harmonický barevný celek vytváří příjemné a klidné pracovní prostředí.

Dřevěná podlaha plynule přechází na obklad stěny, čímž prostor získává na jedinečnosti a vizuální kontinuitě.

V open space jsme nahradili tradiční koberec tkaným vinylem, který nejen skvěle vypadá, ale také nabízí praktické výhody v čele se snadnou údržbou.

Recepce s minimalistickými rysy

Odkaz na technické konstrukce velkých hal

Jedním z nejvýraznějších prvků je zdánlivě „levitující“ recepce, která je v levé části zajištěna stropní konstrukcí. Tento netradiční designový prvek nejenže upoutá pozornost, ale také symbolizuje inovativní přístup a logistické DNA společnosti Prologis.

Neformální zasedací místnost s houpačkami

Další zajímavostí je videokonferenční jednací místnost vybavená houpačkami, která přináší do pracovního prostředí prvek hravosti a neformálnosti.

Prostorná zasedací místnost pro větší meetingy

Společnost Prologis působí v oblasti logistiky, a proto jsme do interiéru zakomponovali odkazy na technické konstrukce jejich velkých hal. Příhradové konstrukce jsme využili v elegantním provedení, které perfektně zapadá do celkového konceptu a přidává prostoru jedinečnou atmosféru.

Zasedací místnost pro 6 osob

Doručení na přání

Realizace tohoto projektu probíhala s důrazem na maximální efektivitu a dodržení stanovených termínů.
I přes omezenou barevnou paletu jsme dokázali vytvořit interiér, který je moderní, svěží a plně odpovídá představám klienta.

Kancelářské prostory plné lidí

Nové kancelářské prostory nejsou jen místem pro práci, ale také inspirativním prostředím, kde se odráží hodnoty a jedinečný přístup stojící za úspěchem společnosti Prologis.

Poznejte i vy naše služby a nechte se inspirovat výsledky naší práce. Vaše cesta k dokonalému interiéru začíná sdílením vašich představ. Kontaktujte nás už dnes!


Autor fotografií: Lukáš Hausenblas

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.