Design & Build služba

Postarat se kompletně o celý projekt modernizace kanceláří od prvotního návrhu přes vizualizaci, výstavbu až po vybavení nábytkem a dekoracemi? Přesně to je podstatou Design & Build přístupu, který v našem podání přináší výraznou úsporu času i peněz, příkladnou koordinaci všech aktivit a nekompromisní kontrolu kvality.

Odstraňujeme
vaše rizika

Budování nových kanceláří a prakticky jakékoliv rekonstrukce jsou vždy zdrojem řady rizik. Projekt se může prodražit, dodavatelé nespolupracují a nedodržují termíny, kvalita odvedené práce není konzistentní, chybí zodpovědné osoby. Řešení? Jedna spolehlivá společnost, která eliminuje zmíněná rizika a od začátku do konce celého projektu za něj plně odpovídá.

Objevte hlavní výhody Design & Build

Snížení rizik

Jedna společnost je zodpovědná absolutně za vše. Nemusíte riskovat při výběru dodavatelů a ohrožovat tak výslednou kvalitu.

Časová úspora

Fáze projektu probíhají souběžně, všechny práce na sebe navazují a v žádném z bodů projektu nevznikají zbytečné prostoje.

Úspora nákladů

Jako dodavatel kompletního projektu dokážeme nabídnout úspory z rozsahu prací a máme pod kontrolou celkový rozpočet. Vždy stojíme na vaší straně a hledáme cenově nejvýhodnější řešení na trhu.

Jeden kontakt

Vždy víte, na koho se obrátit. Komunikaci nemusíte tříštit do více směrů a máte k dispozici zodpovědného partnera, který má o všem přehled.

Za jakými Design & Build projekty stojíme? 

A mnoho dalších

Od podlahy po strop

CAPEXUS představuje sehraný tým více než 120 specialistů na pracovní prostředí. Ve zkratce by se dalo říct, že co vymyslíme „na papíře“, to dokážeme převést do skutečnosti. Do našeho arzenálu patří jak software pro tvorbu vizualizací, tak bourací kladiva. Naše práce na projektu se dle potřeby plynule přesouvá z kanceláře na stavbu a zpět.

Najdete u nás odborníky z řady odvětví, za všechny jmenujme například oddělení:

Moderní prostor pro neformální schůzky s designovým nábytkem k sezení

Design & Build je efektivnější

Ve srovnání s Design & Build vyžaduje tradiční přístup
k projektu daleko více času, protože jednotlivé fáze začínají vždy až po ukončení předchozích prací. Jakmile je schválena architektonická studie, začíná se teprve řešit projektová dokumentace. Po té následují výběrová řízení na dodavatele stavebních prací nábytku a dalšího vybavení... Není velkým překvapením, že mezi fázemi tak vznikají prostoje a tradiční přístup není efektivní.

Pódium pro přednášky s pohodlnými polštářky

Vsaďte na
Design & Build

Naproti tomu přístup Design & Build sází na lepší zapojení kapacit a paralelní realizaci fází projektu. Už během fáze zpracování architektonické studie se může řešit poradenství v oblasti nábytku, paralelně vzniká také projektová dokumentace atd. Promyšlené procesy  a dostatečné kapacity nám umožňují lépe hospodařit s časem i penězi.

Kvalita je pro nás klíčová

Krásný design je jedna věc, ale pod výsledný vzhled se zásadně podepisuje kvalita provedení. V oblasti kanceláří máme více než 13 let zkušeností. Kvalitu hlídáme od začátku stavby do předání k užívání. Záleží nám na poctivém řemeslu, odolných materiálech, udržitelnosti i správném výběru vybavení, které je připraveno dlouho a dobře sloužit. Na autorském a stavebním dozoru se podílí architekti, projektanti i projektoví manažeři. Díky tomu provádíme průběžnou kontrolu všech částí stavby a schvalování realizovaných kroků. To vše v doprovodu pečlivě vedené dokumentace.


Svěřte nám váš projekt

Tým odborníků z firmy CAPEXUS je připraven vyslechnout si vaše představy o nových kancelářích a připravit plán spolupráce. 
Neváhejte se nám ozvat a objevte výhody přístupu Design & Build v praxi.