Členství

CAPEXUS zakládajícím členem Studia Alliance

Studio Alliance sdružuje přední evropské odborníky, kteří se snaží poskytovat klientům nejvyšší možnou úroveň služeb po celou dobu  projektu. Mezi hlavní služby členů Studio Alliance patří poradenství na pracovišti, architektonický a interiérový design, fit-out a poskytnutí nábytku. Studio Alliance, vytvořené v reakci na zrychlující se globalizaci, nabízí korporátním obyvatelům a pronajímatelům znalosti místního trhu v kombinaci se zkušenostmi z práce ve více než 5 000 budovách ve 24 zemích.

Studio Alliance se skládá z 11 zakládajících členů:
Area Europe ve Velké Británii, Alternativ v Belgii, CAPEXUS v České republice a na Slovensku, CDB ve Francii, DIEM v Turecku, Ditt v Holandsku, skupina DVM v Maďarsku, IIS Space v Irsku, Il Prisma v Itálii, Morphoza v Rumunsku a Reesco v Polsku.

CAPEXUS členem RICS

Royal Institution of Chartered Surveyors, Královský institut diplomovaných znalců - RICS je mezinárodní instituce sdružující více než 140 000 realitních odborníků, kteří působí ve 146 zemích. RICS Česká Republika byla založena v roce 2006 a v současné době má kolem 100 členů. Hlavní role této mezinárodní instituce je regulovat a zviditelňovat povolání spojená s nemovitostmi, udržovat profesní a vzdělávací standardy, chránit klienty striktními etickými předpisy a zajistit objektivní poradenství, analýzy a dozor. Karel Konečný a Daniel Matula jsou oba členové RICS a Daniel zároveň od roku 2013 do října 2015 působil v boardu RICS v České republice.