Interiérové vybavení

Nábytek i doplňky definují jedinečnost interiéru. Proto vybíráme z portfolií předních výrobců a navrhujeme i atypické interiérové prvky. Mimo jiné jsme výhradním zástupcem Actiu, předního španělského výrobce vybavení do kanceláře.

Navrhujeme akustická řešení, která zajistí potřebný komfort, i originální polepy zrcadlící firemní identitu a branding. Interiér funkčně i esteticky doplňujeme barevnými kombinacemi kobercových dlaždic v odstínech na míru. U veškerých prvků zajišťujeme instalaci i montáž.

Na kancelářské židli strávíte přibližně třetinu života. To už se vyplatí vybrat takovou, která vám sedne.

Kancelářské židle Actiu v sobě bez kompromisů propojují ergonomii i design. Vlajková loď, židle Actiu TNK Flex pro aktivní sezení, se přizpůsobuje každému pohybu, a přináší tak uživateli maximální oporu i flexibilitu zároveň. Vybírat můžete i z elegantní řady TNK 500 nebo nadčasové řady Actiu Stay se skvělým poměrem ceny a komfortu.

Různé single a sdružené stoly Vital, Longo a Prisma, výškově nastavitelné stoly Mobility i řada Cool, vhodná pro call centra či sdílené provozy. To je rozsáhlá škála pracovních stolů od Actiu, kterou nabízíme v plné šíři.

V reprezentativních manažerských pracovištích se snoubí ergonomicky řešená místa s prostory pro setkávání lidí. Řada Arkitek vyniká svou elegancí, Longo pak variabilitou a jednoduchými tvary. Obojí pak klade důraz na kvalitní materiály a sladění různých funkcí do jednotného a elegantního celku. Je jen na vás, kterou židli si vyberete.

Neformální zóny: místa, kde vznikají nové nápady a kde se mohou zaměstnanci kdykoli potkat.

Měkké modulární sezení Actiu Bend se hodí k relaxaci a odpočinku, pracovním setkáním i k oddělení jednotlivých funkčních zón. Ikonické otočné křeslo Actiu Badminton zaujme na první pohled v každém interiéru a zároveň poskytne soukromí třeba pro vyřízení telefonátů. Židle Wing oceněná prestižní cenou Red Dot Award zpříjemní posezení v kuchyňce či firemní kavárně.

Stoly řady Twist či Vital ve spojení s pohodlnými křesly Actiu Cron představují ideální řešení pro klasické zasedací místnosti. Maximální flexibilitu a mobilitu poskytují stoly Actiu Talent a stohovatelné židle Whass. Špičková technologie výškově nastavitelných stolů Power pak zajistí pohodlí během telekonferencí.

Posaďte se u nás...

Navštivte náš showroom a vyzkoušejte si nábytek na vlastní kůži.

„Miluju hluk v kanceláři.“ To ještě nikdy nikdo neřekl.
Použitím akustických prvků s vysokou pohltivostí zvuku zamezíte nežádoucímu hluku ve vašich kancelářích. Nástěnné a stropní čalouněné panely zajistí dobrou akustiku v místnosti a zároveň působí jako zajímavý designový prvek. Absolutní soukromí bez nutnosti stavebních úprav umožní telefonní budky (SilentLab MicroOffice) různých velikostí.

Hluk snižuje schopnost soustředit se až o 66 %. Kvůli tomu každý z nás ztratí přibližně 30 minut práce každý den.

Odhlučnění jednotlivých pracovních míst i funkčních zón a dostatečné soukromí snadno zajistíte pomocí akustických dělících stěn či paravánů. Nabízíme čelní i boční stolní paravány, závěsné a volně stojící panely, nebo samostojné sestavy Actiu Link.

Dejte nepořádku vale. Vaši kancelář vybavíme pojízdnými kontejnery, šatními a úložnými skříněmi i modulárními sestavami, které můžete díky jejich variabilitě skládat podle vašich představ. Spolupracujeme i s chytrými úložišti Blocks, navrženými pro rychlé doručování balíčků, a ukládání i sdílení věcí.

Tvar a barva koberců jsou limitované pouze vaší představivostí. Nabízíme široké portfolio odstínů a struktur a vysokou kvalitu a odolnost koberců.

Oběd nebo kafe na terase je ideální způsob, jak se během dne provětrat. A nejlépe se sedí na takovém nábytku, kterému neuškodí ani skvrny od kečupu nebo trocha deště. Vyberte si z naší nabídky venkovního nábytku, který odolá čemukoliv.

Chránit sám sebe i druhé. Subtilní ochranná skla zajišťují větší komfort a mohou být připevněna ke stolům, nebo stát samostatně a oddělovat prostor. Nejčastější využití je na frekventovaných místech, jako jsou například recepce. Díky jejich využití se snižuje možnost šíření virů a bakterií v uzavřeném prostoru.

Prohlédněte si katalogy našich dodavatelů

Případové studie

Podívejte se, jak jsme produkty použili v našich realizacích.

Pierre Fabre

Pierre Fabre

Global IT Services

Global IT Services

Mezinárodní společnost

Mezinárodní společnost

Samsung

Samsung

Batist Medical

Batist Medical

Generali

Generali

Sedl by vám náš nábytek?

Chcete vědět víc o našich produktech? Vaše kanceláře s radostí zabydlíme.

 • Kancelářské židle
 • Kancelářské stoly
 • Management
 • Neformální zóny
 • Konferenční nábytek
 • Akustika
 • Paravány
 • Úložné prostory
 • Koberce
 • Venkovní nábytek
 • Ostatní