Interiérové vybavení

Nábytek i doplňky definují jedinečnost interiéru. Proto vybíráme z portfolií předních výrobců a navrhujeme i atypické interiérové prvky. Mimo jiné jsme výhradním zástupcem Actiu, předního španělského výrobce vybavení do kanceláře.

Navrhujeme akustická řešení, která zajistí potřebný komfort, i originální polepy zrcadlící firemní identitu a branding. Interiér funkčně i esteticky doplňujeme barevnými kombinacemi kobercových dlaždic v odstínech na míru. U veškerých prvků zajišťujeme instalaci i montáž.

Na kancelářské židli strávíte přibližně třetinu života. To už se vyplatí vybrat takovou, která vám sedne.

Kancelářské židle Actiu v sobě bez kompromisů propojují ergonomii i design. Vlajková loď, židle Actiu TNK Flex pro aktivní sezení, se přizpůsobuje každému pohybu, a přináší tak uživateli maximální oporu i flexibilitu zároveň. Vybírat můžete i z elegantní řady TNK 500 nebo nadčasové řady Actiu Stay se skvělým poměrem ceny a komfortu.

Různé single a sdružené stoly Vital, Longo a Prisma, výškově nastavitelné stoly Mobility i řada Cool, vhodná pro call centra či sdílené provozy. To je rozsáhlá škála pracovních stolů od Actiu, kterou nabízíme v plné šíři.

V reprezentativních manažerských pracovištích se snoubí ergonomicky řešená místa s prostory pro setkávání lidí. Řada Arkitek vyniká svou elegancí, Longo pak variabilitou a jednoduchými tvary. Obojí pak klade důraz na kvalitní materiály a sladění různých funkcí do jednotného a elegantního celku. Je jen na vás, kterou židli si vyberete.

Neformální zóny: místa, kde vznikají nové nápady a kde se mohou zaměstnanci kdykoli potkat.

Měkké modulární sezení Actiu Bend se hodí k relaxaci a odpočinku, pracovním setkáním i k oddělení jednotlivých funkčních zón. Ikonické otočné křeslo Actiu Badminton zaujme na první pohled v každém interiéru a zároveň poskytne soukromí třeba pro vyřízení telefonátů. Židle Wing oceněná prestižní cenou Red Dot Award zpříjemní posezení v kuchyňce či firemní kavárně.

Stoly řady Twist či Vital ve spojení s pohodlnými křesly Actiu Cron představují ideální řešení pro klasické zasedací místnosti. Maximální flexibilitu a mobilitu poskytují stoly Actiu Talent a stohovatelné židle Whass. Špičková technologie výškově nastavitelných stolů Power pak zajistí pohodlí během telekonferencí.

Posaďte se u nás...

Navštivte náš showroom a vyzkoušejte si nábytek na vlastní kůži.

„Miluju hluk v kanceláři.“ To ještě nikdy nikdo neřekl.
Použitím akustických prvků s vysokou pohltivostí zvuku zamezíte nežádoucímu hluku ve vašich kancelářích. Nástěnné a stropní čalouněné panely zajistí dobrou akustiku v místnosti a zároveň působí jako zajímavý designový prvek. Absolutní soukromí bez nutnosti stavebních úprav umožní telefonní budky (SilentLab MicroOffice) různých velikostí.

Hluk snižuje schopnost soustředit se až o 66 %. Kvůli tomu každý z nás ztratí přibližně 30 minut práce každý den.

Odhlučnění jednotlivých pracovních míst i funkčních zón a dostatečné soukromí snadno zajistíte pomocí akustických dělících stěn či paravánů. Nabízíme čelní i boční stolní paravány, závěsné a volně stojící panely, nebo samostojné sestavy Actiu Link.

Dejte nepořádku vale. Vaši kancelář vybavíme pojízdnými kontejnery, šatními a úložnými skříněmi i modulárními sestavami, které můžete díky jejich variabilitě skládat podle vašich představ. Spolupracujeme i s chytrými úložišti Blocks, navrženými pro rychlé doručování balíčků, a ukládání i sdílení věcí.

Tvar a barva koberců jsou limitované pouze vaší představivostí. Nabízíme široké portfolio odstínů a struktur a vysokou kvalitu a odolnost koberců.

Oběd nebo kafe na terase je ideální způsob, jak se během dne provětrat. A nejlépe se sedí na takovém nábytku, kterému neuškodí ani skvrny od kečupu nebo trocha deště. Vyberte si z naší nabídky venkovního nábytku, který odolá čemukoliv.

Chránit sám sebe i druhé. Subtilní ochranná skla zajišťují větší komfort a mohou být připevněna ke stolům, nebo stát samostatně a oddělovat prostor. Nejčastější využití je na frekventovaných místech, jako jsou například recepce. Díky jejich využití se snižuje možnost šíření virů a bakterií v uzavřeném prostoru.

Prohlédněte si katalogy našich dodavatelů

Případové studie

Podívejte se, jak jsme produkty použili v našich realizacích.

Sedl by vám náš nábytek?

Chcete vědět víc o našich produktech? Vaše kanceláře s radostí zabydlíme.

 • Kancelářské židle
 • Kancelářské stoly
 • Management
 • Neformální zóny
 • Konferenční nábytek
 • Akustika
 • Paravány
 • Úložné prostory
 • Koberce
 • Venkovní nábytek
 • Ostatní