Naše projekty pomáhají firmám růst

Od návrhu po realizaci

Navrhujeme a vytváříme jedinečné kancelářské interiéry.
Za jedenáct let na trhu jsme vytvořili pracovní prostředí pro více než 500 společností, od malých dynamických start-upů po velké korporace. O váš projekt se postará náš tým, který je sestaven z více než 100 specialistů z odvětví architektury, realizace, projektového řízení a poradenství
v oblasti pracovního prostředí.

Členství

ČEZ ESCO

Na sklonku roku 2021 se CAPEXUS stal součástí holdingu ČEZ ESCO energetické skupiny ČEZ. "Velkou příležitostí jsou do budoucna energeticky šetrné budovy v návaznosti na nejnovější trendy udržitelných technologií v budovách," řekl k akvizici Daniel Matula.

Studio Alliance

V listopadu 2020 jsme se stali též zakládajícím
členem Studia Alliance, které sdružuje přední evropské odborníky v poradenství na pracovišti, architektonického a interiérového designu, fit-outu a specialisty na nábytek v kancelářských prostorách.  

RICS

CAPEXUS je od roku 2006 členem Královského institutu
diplomovaných znalců - RICS
, který sdružuje více než
140 000 realitních odborníků, kteří působí ve 146 zemích. 

Z našich realizací

Naše
přednosti

Srozumitelnost
návrhu​​​​​​​

Individuální
přístup

Časová
flexibilita

Rychlost
dodání

Zkušenosti našich klientů

Chtěli jsme, aby se v nových kancelářích snoubila identita společnosti spolu s pohodlím pro naše zaměstnance. Realita dokonce předčila naše očekávání. To vše především díky skvěle odvedené práci architektky, kdy se kompletně realizovala její architektonická studie, a dále projektového týmu společnosti CAPEXUS. Co více dodat? Snad si jen vypůjčit slova ze známé písně Waldemara Matušky: Tereza, jedině Tereza… (pozn. Tereza Kondělková ,architektka, CAPEXUS)
Dominik Štros, General Manager Colonnade Insurance S. A., organizační složka
Spolupráce s architekty z CAPEXu je skutečným potěšením, protože jsou ochotni spolupracovat s klientem, aby pochopili a splnili jeho očekávání v maximální možné míře. Zároveň si cením jejich odvahy zaujmout stanovisko, když si myslí, že existují lepší řešení, než která navrhuje klient. Nejlepších výsledků lze dosáhnout pouze ve velmi otevřeném a poctivém prostředí. Jsem velmi spokojen jak s procesem, tak s výsledkem. Děkuji architektům z firmy CAPEXUS.
Holger Tilk, regionální manažer západní a střední Evropy, společnost Kapitel
Projekt byl specifický tím, že navrhnout a zrealizovat originální kancelářské prostory, které zachytí atmosféru a firemní kulturu Dáme jídlo, bylo nutné zvládnout za velmi krátkou dobu. Spolupráce se společností CAPEXUS byla, dle mého názoru a reakce okolí, velice úspěšná. Máme velmi osobité a krásné prostory.
Lada Pařízková, Management Team Support, Dáme jídlo

Management společnosti

Ing. Daniel Matula MRICS

Managing Partner

Mgr. Karel Konečný MRICS

Partner

Michal Kolesár

Head of Slovak Branch

Co se u nás děje

Odborné články z oblasti pracovního prostředí, informace o světových trendech na poli architektury a designu. Začtěte se do našich novinek. Čerpejte inspiraci a doporučení pro váš interiér kanceláře.

Naše volná židle čeká jen na vás

Máte pocit, že si sedneme? Nejlepší příležitost se k nám přidat!