Naše projekty pomáhají firmám růst

Od návrhu po realizaci

Během 7 let na trhu jsme navrhli a realizovali kanceláře na klíč pro více než 350 firem, od velkých korporací po mladé dynamické startupy. Tým čítající více než 70 specialistů
na architekturu, realizaci, projektové řízení
a expertýzu v oblasti pracovního prostředí
se o vaše nové kanceláře postará v Praze
a v Bratislavě. Naše projekty pomáhají firmám růst – rychle, bez narušení jejich dennodenního provozu a s ohledem na všechny zaměstnance.

Naše
přednosti

Srozumitelnost
návrhu​​​​​​​

Individuální
přístup

Časová
flexibilita

Rychlost
dodání

Zkušenosti našich klientů

Chtěli jsme, aby se v nových kancelářích snoubila identita společnosti spolu s pohodlím pro naše zaměstnance. Realita dokonce předčila naše očekávání. To vše především díky skvěle odvedené práci architektky, kdy se kompletně realizovala její architektonická studie, a dále projektového týmu společnosti CAPEXUS. Co více dodat? Snad si jen vypůjčit slova ze známé písně Waldemara Matušky: Tereza, jedině Tereza… (pozn. Tereza Kondělková ,architektka, CAPEXUS)
Dominik Štros, General Manager Colonnade Insurance S. A., organizační složka
Chtěli jsme mít hezké místo, kde se bude líbit nám, našim klientům i obchodním partnerům a budeme se tam rádi vracet. To se, myslím, povedlo. Banka není jen o kravatách a dobře padnoucích oblecích. Naopak i v ní pracují stejní lidé, jako jsou naši klienti, kteří si například rádi zahrají po práci ping pong.
Gabriela Pithartová, Hello bank! by Cetelem
Projekt byl specifickým tím, že navrhnout a zrealizovat originální kancelářské prostory, které zachytí atmosféru a firemní kulturu Dáme jídlo, bylo nutné zvládnout za velmi krátkou dobu. Spolupráce se společností CAPEXUS byla, dle mého názoru a reakce okolí, velice úspěšná. Máme velmi osobité a krásné prostory.
Lada Pařízková, Management Team Support, Dáme jídlo

Management společnosti

Ing. Daniel Matula MRICS

Managing Partner

Mgr. Karel Konečný MRICS

Partner

JUDr. Barbora Bowers

Head of Branch

Co se u nás děje

Odborné články z oblasti pracovního prostředí, informace o světových trendech na poli architektury a designu. Začtěte se do našich novinek. Čerpejte inspiraci a doporučení pro váš interiér kanceláře.

Naše volná židle čeká jen na vás

Máte pocit, že si sedneme? Nejlepší příležitost se k nám přidat!