Naše projekty vám pomáhají růst

Od návrhu po realizaci

Navrhujeme a vytváříme jedinečné komerční interiéry - kanceláře, showroomy, zdravotnická a školní zařízení, bankovní pobočky a hotely. Za 12 let na trhu jsme vytvořili moderní a funkční prostředí pro stovky společností.

O váš projekt se postará tým více než 120 specialistů
z odvětví architektury, poradenství v oblasti pracovního prostředí, projektové dokumentace, realizace, projektového řízení, technologie budov a interiérového vybavení. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.

Jsme členem

ČEZ ESCO

Na sklonku roku 2021 se CAPEXUS stal součástí holdingu ČEZ ESCO energetické skupiny ČEZ. "Velkou příležitostí jsou do budoucna energeticky šetrné budovy v návaznosti na nejnovější trendy udržitelných technologií v budovách," řekl k akvizici Daniel Matula.

STUDIO ALLIANCE

V listopadu 2020 jsme se stali též zakládajícím členem Studia Alliance, které sdružuje přední evropské odborníky v poradenství na pracovišti, architektonického a interiérového designu, fit-outu a specialisty na nábytek
v kancelářských prostorách.  

RICS

CAPEXUS je od roku 2012 členem Královského institutu diplomovaných znalců - RICS, který sdružuje více než 140 000 realitních odborníků, kteří působí ve 146 zemích. 

Z našich realizací

Naše
přednosti

Srozumitelnost
návrhu​​​​​​​

Individuální
přístup

Časová
flexibilita

Rychlost
dodání

Zkušenosti našich klientů

Chtěli jsme, aby se v nových kancelářích snoubila identita společnosti spolu s pohodlím pro naše zaměstnance. Realita dokonce předčila naše očekávání. To vše především díky skvěle odvedené práci architektky, kdy se kompletně realizovala její architektonická studie, a dále projektového týmu společnosti CAPEXUS. Co více dodat? Snad si jen vypůjčit slova ze známé písně Waldemara Matušky: Tereza, jedině Tereza… (pozn. Tereza Kondělková ,architektka, CAPEXUS)
Dominik Štros, General Manager Colonnade Insurance S. A., organizační složka
Spolupráce s architekty z CAPEXu je skutečným potěšením, protože jsou ochotni spolupracovat s klientem, aby pochopili a splnili jeho očekávání v maximální možné míře. Zároveň si cením jejich odvahy zaujmout stanovisko, když si myslí, že existují lepší řešení, než která navrhuje klient. Nejlepších výsledků lze dosáhnout pouze ve velmi otevřeném a poctivém prostředí. Jsem velmi spokojen jak s procesem, tak s výsledkem. Děkuji architektům z firmy CAPEXUS.
Holger Tilk, regionální manažer západní a střední Evropy, společnost Kapitel
Projekt byl specifický tím, že navrhnout a zrealizovat originální kancelářské prostory, které zachytí atmosféru a firemní kulturu Dáme jídlo, bylo nutné zvládnout za velmi krátkou dobu. Spolupráce se společností CAPEXUS byla, dle mého názoru a reakce okolí, velice úspěšná. Máme velmi osobité a krásné prostory.
Lada Pařízková, Management Team Support, Dáme jídlo

Management společnosti

Ing. Daniel Matula MRICS

Managing Partner

Ing. Blanka Marešová

CFO

Mgr. Karel Konečný MRICS

Partner

Vše o trendech v architektuře a interiérech

Začtěte se do našich novinek. Čerpejte inspiraci a doporučení pro váš interiér.

Naše volná židle čeká jen na vás

Máte pocit, že si sedneme? Nejlepší příležitost se k nám přidat!