Naše projekty pomáhají firmám růst

Od návrhu po realizaci

Navrhujeme a vytváříme jedinečné kancelářské interiéry.
Po dobu devíti let na trhu jsme změnili pracovní prostředí pro více než 400 společností, od malých dynamických start-upů po velké korporace. O váš projekt se postará náš tým, který je sestaven z více než 100 specialistů z odvětví architektury, realizace, projektového řízení a poradenství
v oblasti pracovního prostředí.

Naše
přednosti

Srozumitelnost
návrhu​​​​​​​

Individuální
přístup

Časová
flexibilita

Rychlost
dodání

Zkušenosti našich klientů

Chtěli jsme, aby se v nových kancelářích snoubila identita společnosti spolu s pohodlím pro naše zaměstnance. Realita dokonce předčila naše očekávání. To vše především díky skvěle odvedené práci architektky, kdy se kompletně realizovala její architektonická studie, a dále projektového týmu společnosti CAPEXUS. Co více dodat? Snad si jen vypůjčit slova ze známé písně Waldemara Matušky: Tereza, jedině Tereza… (pozn. Tereza Kondělková ,architektka, CAPEXUS)
Dominik Štros, General Manager Colonnade Insurance S. A., organizační složka
Spolupráce s architekty z CAPEXu je skutečným potěšením, protože jsou ochotni spolupracovat s klientem, aby pochopili a splnili jeho očekávání v maximální možné míře. Zároveň si cením jejich odvahy zaujmout stanovisko, když si myslí, že existují lepší řešení, než která navrhuje klient. Nejlepších výsledků lze dosáhnout pouze ve velmi otevřeném a poctivém prostředí. Jsem velmi spokojen jak s procesem, tak s výsledkem. Děkuji architektům z firmy CAPEXUS.
Holger Tilk, regionální manažer západní a střední Evropy, společnost Kapitel
Projekt byl specifický tím, že navrhnout a zrealizovat originální kancelářské prostory, které zachytí atmosféru a firemní kulturu Dáme jídlo, bylo nutné zvládnout za velmi krátkou dobu. Spolupráce se společností CAPEXUS byla, dle mého názoru a reakce okolí, velice úspěšná. Máme velmi osobité a krásné prostory.
Lada Pařízková, Management Team Support, Dáme jídlo

Management společnosti

Ing. Daniel Matula MRICS

Managing Partner

Mgr. Karel Konečný MRICS

Partner

JUDr. Barbora Bowers

Head of Slovak Branch

Co se u nás děje

Odborné články z oblasti pracovního prostředí, informace o světových trendech na poli architektury a designu. Začtěte se do našich novinek. Čerpejte inspiraci a doporučení pro váš interiér kanceláře.

Sledujte nás na sociálních sítích

Naše volná židle čeká jen na vás

Máte pocit, že si sedneme? Nejlepší příležitost se k nám přidat!