Kolegové jsou
pro nás druhá rodina

Unikátní pracovní prostředí

Naše mise je měnit pracovní prostředí k lepšímu. Navrhujeme a vytváříme nové kanceláře tak, aby se jejich uživatelům lépe pracovalo. A kovářova kobyla u nás nechodí bosa. Vlastní zázemí jsme si sami navrhli i postavili tak, aby zrcadlilo nejen současné trendy, ale především reagovalo na potřeby našich zaměstnanců. Spokojenost kolegů je pro nás na prvním místě. Přesvědčte se sami.

Firemní benefity

Služební notebook, telefon, auta, skútry a home office jsou standardem. Pokud holdujete sportu nebo wellness, oceníte dotovanou kartu Multisport a navíc i jógu a maséra přímo v kancelářích. Každý pracovní týden máme společnou snídani a v průběhu roku vás čekají teambuildingy a grilovačky na našich terasách. Nudit se u nás nebudete!

Koho hledáme?

Věkový průměr je u nás okolo 30 let, všichni si tykáme a setkáváme se i mimo práci. Někteří z nás jezdí i na společné dovolené. Je jasné, že na byrokracii ani formalitu si u nás nehrajeme. Příležitost u nás najdou jak studenti pro flexibilní úvazky, tak zkušení odborníci.

Volné pozice


Projektant HVAC

vzduchotechnika | chlazení 
topení | zdravotechnika

Architect Junior

architektura | vizualizace
spaceplanning

Projektant elektro silnoproud

plný úvazek
nástup ihned

Práce nás baví

Práce ve fungujícím týmu a v příjemném prostředí, znamená polovinu úspěchu. Jsem ráda, že mi pod rukama vznikají projekty, které zajišťují takovéto prostředí i pro naše klienty. Je povzbuzující vidět vývoj projektu od první čárky na výkrese, po poslední šroubek na stavbě.
Tereza Kondělková, Architektka
Naše školy nás na reálnou praxi nepřipraví, chybí týmová práce. Proto oceňuji, že u významných projektů dostávám možnost spolupracovat s kolegy. Moje pracovní doba je flexibilní, nemusím chodit do kanceláře, když se mi to nehodí. Líbí se mi i možnost pracovat z domova.
Milan Rada, Junior Project Manager
Vo firme pracujem takmer rok a som nadmieru spokojný s prístupom ako kolegov tak aj vedenia. Väčšina vecí sa dá odkomunikovať tak aby boli obe strany spokojné. Je cítiť rodinný prístup a starostlivosť o ľudí (zákazníkov aj zamestnancov) je tu na prvom mieste.
Vojtech Demeš, Architekt

Co se u nás děje

Sledujte nás na sociálních sítích

Sunday ahead. And Sunday is made for rest. #thejoyofinteriors #interiorism #interior #interiordesign #design #interiors #office #workplace #interiordesigner #moderndesign #officeinspo…

👨‍🔧 Hledáme projektanta, kterého žádné schéma ani výkaz výměr nerozhodí. Poznáváte se? Napište nám.