Kolegové jsou
pro nás druhá rodina

Dvě ženy sedící na gauči v kanceláři

Unikátní pracovní prostředí

Navrhujeme a vytváříme různé typy komerčních interiérů tak, aby se v nich jejich uživatelům trávil čas příjemně. Součástí naší mise je také měnit k lepšímu pracovní prostředí. Vlastní zázemí jsme si proto sami navrhli
i postavili tak, aby zrcadlilo nejen současné trendy,
ale především reagovalo na potřeby našich zaměstnanců. Spokojenost kolegů je pro nás na prvním místě. Přesvědčte se sami.

Dva lidí snídající v kuchyňce

Firemní benefity

Služební notebook, telefon, auta, skútry a home office jsou standardem. Pokud holdujete sportu nebo wellness, oceníte dotovanou kartu Multisport a navíc i jógu, HIIT, pilates a další typy cvičení přímo v kancelářích. Své místo mají u nás také masér, barber, pedikérka i kosmetička, kteří k nám zavítají párkrát do měsíce. Každý pracovní týden máme společnou snídani a v průběhu roku vás čekají teambuildingy a grilovačky na naší terase.
Nudit se u nás nebudete!

Tři lidé sedící na terase

Komu se u nás
bude líbit?

Je jasné, že na byrokracii ani formalitu si u nás nehrajeme. To poznáte už při nástupu, protože všichni si tykáme. Každý člen týmu je plnohodnotnou součástí, neděláme rozdíly mezi studenty a zkušenými odborníky. Přestože působíme
v technickém oboru, pyšníme se velikou diverzitou týmů, poměr žen a mužů je téměř vyrovnaný. Příležitost
u nás dostanete v rámci všech typů úvazku. 

žena pracující na počítači v microoffice

Jak fungujeme?

Způsob práce, na který jsme byli zvyklí, se navždy změnil. Nyní máme možnost pracovat až 2 dny v týdnu na home office s flexibilním začátkem pracovní doby. Obvykle se scházíme na denní bázi buď v rámci hybridního režimu, nebo online. V našich kancelářích mimo kolegy můžete čas od času potkat také domácí mazlíčky a na své si přijdou i rodiče, téma baby friendly office u nás není tabu.

Aktuálně volné pozice


Projektant HVAC

plný úvazek
nástup ihned

Mistr Montér Vzduchotechniky

částečný úvazek
nástup ihned

Project Manager HVAC

plný úvazek
nástup ihned

Project Manager

plný úvazek
nástup ihned

Junior Cost Manager

plný úvazek
nástup ihned


Nenašli jste vhodnou pozici? Ozvěte se na hr@capexus.cz.

Práce nás baví

V CAPEXu mám možnost vymýšlet a proměňovat a rozsah služeb, které klientům moje oddělení poskytuje. Je to takový job crafting v rámci firmy :). Věřím, že aby mě práce bavila, je třeba ji nedělat pořád stejně. CAPEXUS mi dává prostor prožívat pracovní čas v prostředí, které vítá změny, inovace, zlepšení a drží krok s dobou. A to celé v nejvíc super kanceláři, ve které jsem kdy pracovala!
Lucie Hudák Malá Head of Workplace Consultancy
Mezi nejdůležitější kritéria pro odvádění dobré práce pro mě patří kolektiv a pozitivní atmosféra. V CAPEXu jsem osmým rokem a cítím, že pracuji nejen mezi profesionály, ale hlavně mezi přáteli.
Jakub Kouřil Cost Manager
Příjemný kolektiv, super zázemí, spokojení klienti. Naše firma je odrazem naší práce. V týmu vytváříme smysluplné projekty, které realizujeme v poměrně krátké době, pozitivní feedback od klientů nás pohání neustále dál. Člověk tráví minimálně třetinu života prací, proč si ji tedy neudělat příjemnější?
Klára Neumann Architect

Letní stáž

 V rámci letního programu Architecture & Design organizace European Centre for Career Education obohatila náš architektonický tým Michelle Negron Herbas, velmi talentovaná architektka z Bolívie. Jak hodnotí měsíční stáž ve společnosti CAPEXUS, co jí tato zkušenost přinesla?

Naučila jsem se mnohem víc, než jsem očekávala. Tento typ programu jsem chtěla dlouho vyzkoušet. Ve své zemi mám vlastní ateliér interiérového designu MNespacios, proto nemohu zůstat déle, ale i tak to bylo zajímavé dobrodružství. Cítila jsem se součástí týmu. Chtěla jsem zjistit, jak projekty řídí větší společnost jako CAPEXUS. Zároveň jsem objevila nové způsoby práce v každodenních situacích.
Michelle Negron Herbas

Co se u nás děje