Kolegové jsou
pro nás druhá rodina

Unikátní pracovní prostředí

Naše mise je měnit pracovní prostředí k lepšímu. Navrhujeme a vytváříme nové kanceláře tak, aby se jejich uživatelům lépe pracovalo. A kovářova kobyla u nás nechodí bosa. Vlastní zázemí jsme si sami navrhli i postavili tak, aby zrcadlilo nejen současné trendy, ale především reagovalo na potřeby našich zaměstnanců. Spokojenost kolegů je pro nás na prvním místě. Přesvědčte se sami.

Firemní benefity

Služební notebook, telefon, auta, skútry a home office jsou standardem. Pokud holdujete sportu nebo wellness, oceníte dotovanou kartu Multisport a navíc i jógu a maséra přímo v kancelářích. Každý pracovní týden máme společnou snídani a v průběhu roku vás čekají teambuildingy a grilovačky na našich terasách. Nudit se u nás nebudete!

Koho hledáme?

Věkový průměr je u nás okolo 30 let, všichni si tykáme a setkáváme se i mimo práci. Někteří z nás jezdí i na společné dovolené. Je jasné, že na byrokracii ani formalitu si u nás nehrajeme. Příležitost u nás najdou jak studenti pro flexibilní úvazky, tak zkušení odborníci.

Volné pozice


Projektant elektro (silnoproud)

plný úvazek
nástup ihned

Business Development Manager

plný úvazek
nástup ihned

Projektant HVAC

plný úvazek
nástup ihned

Project Manager HVAC

vzduchotechnika | chlazení 
topení | zdravotechnika

Trainee - Projekční oddělení

poloviční úvazek
nástup ihned

Architect Junior

architektura | vizualizace
spaceplanning

Práce nás baví

Mezi nejdůležitější kritéria pro odvádění dobré práce pro mě patří kolektiv a pozitivní atmosféra. V CAPEXu jsem čtvrtým rokem a cítím, že pracuji nejen mezi profesionály, ale hlavně mezi přáteli.
Jakub Kouřil, Cost Manager
Příjemný kolektiv, super zázemí, spokojení klienti. Naše firma je odrazem naší práce. V týmu vytváříme smysluplné projekty, které realizujeme v poměrně krátké době, pozitivní feedback od klientů nás pohání neustále dál. Člověk tráví minimálně třetinu života prací, proč si ji tedy neudělat příjemnější?
Klára Šedivá, Architect Junior
Na práci mě nejvíce baví, když vidím, jak se prázdný prostor plný prachu a materiálu mění v krásné místo pro práci. Jsem rád, když svou prací udělám radost někomu, kdo bude místo užívat.
Jakub Durďák, Project Manager

Co se u nás děje

Sledujte nás na sociálních sítích