Poradenství v oblasti pracovního prostředí 

Kanceláře mají zcela zásadní vliv na motivaci, výkonnost, loajalitu i zdraví zaměstnanců. Požadavky na pracovní prostředí se neustále mění. Právě proto poskytujeme profesionální služby Workplace consultancy. Zjištěné poznatky pak promítáme do nového pracoviště, řady procesů i firemní kultury.

Co je poradenství v oblasti pracovního prostředí?

Nevíte, co si pod našimi službami Workplace Consultancy přesně představit a jaký je jejich hlavní přínos pro váš stávající i budoucí byznys? Zhlédněte video, prostřednictvím kterého vám ​​Ing. arch. Lucie Malá, Head of Workplace, představí hlavní přínosy.


Poznejte náš tým Workplace Consultancy

Jsme multidisciplinární

Poradenství vám poskytuje tým zkušených konzultantů. Najdete mezi námi specialisty na architekturu, stavbu, psychologii i change management či HR. Právě díky znalostem z více oborů přistupujeme ke každé konzultaci komplexně.

Dorazte na naše workshopy

Společně s odborníky pro vás několikrát ročně připravujeme konference, praktické workshopy a webináře z oblasti pracovního prostředí, díky kterým se dozvíte o nejnovějších trendech a zajímavých poznatcích.

Za jakými projekty se službou Workplace Consultancy stojíme? 

A mnoho dalších


Často kladené dotazy

Co je to Workplace Consultancy?

Workplace Consultancy představuje poradenství v oblasti pracovního prostředí. Cílem je komplexně zvýšit efektivitu vašeho pracoviště. Poradenství přináší kombinaci kvalitativních a kvantitativních údajů, které vám pomohou efektivně nakládat s prostorem. a reflektovat potřeby vašich zaměstnanců.

Co je hlavním přínosem poradenství?

Poradenský proces přináší realizovatelné kroky ke zlepšení kanceláře, snižuje režijní náklady kanceláře, zvyšuje produktivitu, zlepšuje zapojení zaměstnanců a vytváří pracovní prostředí, které je šité na míru vaší organizaci a podporuje vás na všech úrovních.

Prostřednictvím čeho poradenství snižuje náklady?

Lidé a samotné kanceláře jsou dva z největších nákladů každého podniku. Proto má smysl zaměřit se na vytvoření kanceláře a kultury, která podporuje efektivitu a produktivitu. Poradenství v oblasti pracovního prostředí vám pomůže porozumět vaší společnosti a vašim lidem. Díky tomu přesně víte, jak velké mají kanceláře být a co v nich nesmí chybět. Právě díky těmto zjištěním můžete zásadně ušetřit.

Co dělá Workplace Consultant?

Konzultanti se zaměřují především na proces identifikace a realizace strategických zlepšení. Posuzují kancelář, identifikují příležitosti ke zlepšení a tvoří plán, jak tyto změny provést. Tento plán se může stát základním kamenem Design and Build projektu vašich nových kanceláří. Výsledkem díky tom může být rozvoj podpory zaměstnanců na pracovišti a snížení režijních nákladů.

Týká se poradenství také způsobu práce?

Způsob práce a samotné pracovní prostředí patří neodmyslitelně k sobě. Kanceláře je možné připravit na agilní způsob práce tak, jako to například dokazují nové kanceláře společnosti Avast. V rámci poradenství s vámi rádi probereme veškeré podrobnosti, představíme vám nový normál a zároveň sdílíme zkušenosti z naší bohaté praxe s řadou firem od malých startupů po velké korporáty.

Sejdeme se a probereme spolu vaše kanceláře budoucnosti?

Proberme to třeba u šálku dobré kávy.