Podcast FYInteriors

Pracovní prostředí jako konkurenční výhoda je téma, o kterém se dost mluví – jen málo v rovině praktických tipů. Proto jsme připravili podcast FYInteriors. Podcast vychází jednou za měsíc, tak se v klidu posaďte a užijte si ho s námi

Během podcastu si povídáme o designu, návrhu a realizaci interiérů, ale také o lidech, kteří v nich tráví čas. Naši hosté jsou odborníci z oblasti stavebnictví, HR, psychologové, specialisté v oboru fyzio, výrobci kvalitního interiérového vybavení a spousta dalších.
Martina Prášková, Senior Marketing Specialist

Již vyšlo:

#9 - Rudolf Vyhnálek a Michal Šimák

Modelování pomocí metody BIM přináší do světa řadu možností a výhod, které byly ještě před pár lety v procesu návrhu a realizace staveb nemyslitelné.

#8 - Jaroslav Vendl

O tom, že telefonní budky už dávno nejsou jen k telefonování, jsme si povídali se spoluzakladatelem společnosti SilentLab, světovou špičkou mezi výrobci microoffices.
 

#7 - Anna Pulkertová a Marek Jakúbek

Co všechno nám umění dokáže sdělit, jak ovlivňuje naší mysl i duši, a co může přinést, když ho vpustíme do našeho firemního prostředí?

#6 - Markéta Kalinová

Společnost LMC se v minulém roce stěhovala. Co to ale pro společnost vlastně znamenalo? Co se vyplatí (ne)dělat, když se pro změnu pracovních prostor rozhodnete?

#5 - Jana Tikalová

Vnímá obrovský posun v adopci diverzity a inkluzi. Jak pracovat s rozdílností jako se zdrojem inovací a s inkluzí jako s nástrojem k uplatnění potenciálu jednotlivce? 

#4 - Silvestrovský speciál

Navrhli a zrealizovali jsme pro sebe pracovní prostředí na nové adrese. Zajímá vás, jak se celý projekt vyvíjel
a co nám změna přinesla?

#3 - Juraj Vika

O firemní kultuře - co všechno tento pojem zahrnuje, jaký má dopad dovnitř firmy nebo jak působí na zákazníky? A jak s tím souvisí psaní emailů, či vystupování vůči partnerům a dodavatelům?

2. díl podcastu s Janou Špačkovou

#2 - Jana Špačková

Flexibilita už není výhodou, ale nutností. V čem mohou být firmy flexibilní a co tím získají? A jak bojovat proti poklesu produktivity na HO? Nejen to se dozvíte v této epizodě.

1. díl podcastu s Filipem Benešem

#1 - Filip Beneš

Chcete se dozvědět o různých typech kancelářích a jaké trendy v této oblasti vidí Co-Founder Filip Beneš ze společnosti Kancelare.cz?

Úvodní slovo k podcastu s Martinou Práškovou

Just FYI

Slyšeli jste už o FYInteriors? Poslechněte si, o čem náš podcast je.
 

Kde nás můžete poslouchat: