Kanceláře
od návrhu po realizaci

Vaše kanceláře,
naše zodpovědnost

Našich 80 odborníků se specializuje
na architekturu, realizaci, projektové řízení
a poradenství v oblasti pracovního prostředí. Během 8 let jsme proměnili pracovní prostředí pro více než 400 firem.

Vyslechneme vaše potřeby, navrhneme úpravy interiéru a zajistíme hladký průběh celého procesu realizace. Vaše nové kanceláře zařídíme od A do Z.

Design & build služby

Převezmeme za vás řízení projektu. Náš konzultant bude vaším jediným kontaktem po celou dobu projektu – žádné kompromisy, žádné přenášení odpovědnosti, žádná jednání se subdodavateli.

Jak to funguje? Navrhneme a zrealizujeme celý projekt včetně vybavení nábytkem. Pokryjeme veškeré fáze projektu včetně technického dozoru, koordinace prací i kontrolu kvality; to vše s jediným cílem – splnit zadání, termín i rozpočet k vaší plné spokojenosti. Fit-out pro vás vytvoříme na klíč.

 

Poradenství
v oblasti pracovního prostředí

Podpořte své podnikání, definujte potřeby týmu a získejte jedinečnou konkurenční výhodu – špičkové  pracovní prostředí na míru.  Poskytněte zaměstnancům místo, kde se cítí dobře, komfort při práci, dostatek soukromí pro soustředění, ale i prostor pro relax a občerstvení. Kancelářské interiéry zpestříme hravými prvky, které podpoří kreativitu.

Jak to funguje? Společně definujeme potřeby vašeho týmu a zjistíme, jak současné prostory využívá. Na základě průzkumu mezi zaměstnanci, výstupů z dotazníků, rozhovorů a workshopů navrhneme změny pro lepší efektivitu i pohodu zaměstnanců.

Architektura

Požadavky, plány, potřeby jednotlivých týmů
i zaměstnanců, firemní kultura. Abychom vám mohli navrhnout a postavit skvělé kanceláře
na míru, potřebujeme vás také důkladně poznat. Od zadání po koncept, od vizualizace k realizaci vytvoříme kanceláře, do kterých se budete těšit.

Vaše nové pracovní prostředí se stane benefitem pro současné i budoucí zaměstnance.

Akustika

Hluk. Rušivý element, kvůli kterému je až půlhodina každého zaměstnance denně strávena neefektivně. Naši architekti navrhnou funkční řešení pro optimální akustickou úroveň a zajistí jednotlivým oddělením komfort pro práci.

Interiérové vybavení

Nábytek i doplňky definují jedinečnost interiéru. Proto navrhujeme atypické interiérové prvky a vybíráme z portfolií předních výrobců kancelářského nábytku. Jsme výhradním zástupcem předního španělského výrobce vybavení do kanceláře Actiu.

Navrhujeme originální polepy na vertikální prvky zrcadlící korporátní identitu a branding vaší firmy. Interiér funkčně i esteticky doplníme barevnými kombinacemi kobercových dlaždic v odstínech na míru. U veškerých prvků zajistíme instalaci i montáž.

Elektroinstalace

Dobře zpracovaný projekt elektroinstalací ušetří náklady a zvýší komfort uživatelů.

Elektroinstalace je jako nervový systém kancelářského prostoru, protože umožňuje plynulé proudění energie a informací. Kvalitní a do detailu promyšlené rozvody elektro garantují, že kancelář funguje naplno a bez omezení. Špatná instalace je naopak zdrojem problémů, které v lepším případě snižují efektivitu práce, komplikují práci, ale mohou také ohrozit bezpečnost zaměstnanců a chod celé firmy. CAPEXUS tým se postará o profesionální elektroinstalace ve vašich kancelářích.

Sedly by vám naše služby?

O váš projekt se postaráme od začátku až do konce.