Kanceláře od návrhu
po realizaci

Vaše kanceláře,
naše zodpovědnost

Více než 100 našich odborníků se specializuje
na architekturu, realizaci, projektové řízení
a poradenství v oblasti pracovního prostředí. Během 10 let jsme proměnili pracovní prostředí pro více než 400 firem.

Vyslechneme vaše potřeby, navrhneme úpravy interiéru a zajistíme hladký průběh celého procesu realizace. Vaše nové kanceláře zařídíme od A do Z.

Design & Build služby

Převezmeme za vás řízení projektu. Náš konzultant bude vaším jediným kontaktem po celou dobu projektu – žádné kompromisy, žádné přenášení odpovědnosti, žádná jednání se subdodavateli.

Jak to funguje? Navrhneme a zrealizujeme celý projekt včetně vybavení nábytkem. Pokryjeme veškeré fáze projektu včetně technického dozoru, koordinace prací i kontrolu kvality; to vše s jediným cílem – splnit zadání, termín i rozpočet k vaší plné spokojenosti. Fit-out pro vás vytvoříme na klíč.
 

Poradenství
v oblasti pracovního prostředí

Podpořte své podnikání, definujte potřeby týmu a získejte jedinečnou konkurenční výhodu – špičkové  pracovní prostředí na míru.  Poskytněte zaměstnancům místo, kde se cítí dobře, komfort při práci, dostatek soukromí pro soustředění, ale i prostor pro relax a občerstvení. Kancelářské interiéry zpestříme hravými prvky, které podpoří kreativitu.

Jak to funguje? Společně definujeme potřeby vašeho týmu a zjistíme, jak současné prostory využívá. Na základě průzkumu mezi zaměstnanci, výstupů z dotazníků, rozhovorů a workshopů navrhneme změny pro lepší efektivitu i pohodu zaměstnanců.
 

Architektura

Požadavky, plány, potřeby jednotlivých týmů
i zaměstnanců, firemní kultura. Abychom vám mohli navrhnout a postavit skvělé kanceláře
na míru, potřebujeme vás také důkladně poznat. Od zadání po koncept, od vizualizace k realizaci vytvoříme kanceláře, do kterých se budete těšit.

Vaše nové pracovní prostředí se stane benefitem pro současné i budoucí zaměstnance.
 

Akustika

Hluk. Rušivý element, kvůli kterému je až půlhodina každého zaměstnance denně strávena neefektivně. Naši architekti navrhnou funkční řešení pro optimální akustickou úroveň a zajistí jednotlivým oddělením komfort pro práci.
 

Interiérové vybavení

Nábytek i doplňky definují jedinečnost interiéru. Proto navrhujeme atypické interiérové prvky a vybíráme z portfolií předních výrobců kancelářského nábytku. Jsme výhradním zástupcem předního španělského výrobce vybavení do kanceláře Actiu.

Navrhujeme originální polepy na vertikální prvky zrcadlící korporátní identitu a branding vaší firmy. Interiér funkčně i esteticky doplníme barevnými kombinacemi kobercových dlaždic v odstínech na míru. U veškerých prvků zajistíme instalaci i montáž.
 

Technologie budov

Dobře zpracovaný projekt elektroinstalací a správným technickým zařízením budov ušetří náklady a zvýší komfort uživatelů.

Správná funkčnost veškeré techniky v budovách
je klíčový faktor pro bezpečnost a pohodlí každého, kdo prostor využívá a ve výsledku zajišťuje hladký chod celé firmy. Technologie budov se skládá z technického zařízení budov (TZB, anglicky HVAC) a elektroinstalací. CAPEXUS tým se postará o profesionální zajištění technologií ve vašich kancelářích.
 

Projektová dokumentace

Stavba nebo rekonstrukce kanceláře se neobejde bez zpracované projektové dokumentace. Zkušený tým projektantů ze společnosti CAPEXUS poskytuje komplexní služby všech stupňů projektové dokumentace. Nejlepší nápady umíme skloubit s normovými a zákonnými požadavky. To vše s cílem rychlé, bezpečné a zcela bezproblémové realizace.
 

Sedly by vám naše služby?

O váš projekt se postaráme od začátku až do konce.