Komerční interiéry
od návrhu po realizaci

Vaše prostory,
naše zodpovědnost

Více než 120 našich odborníků se specializuje
na architekturu, realizaci, projektové řízení
a poradenství v oblasti pracovního prostředí a komerčních prostor. Během 12 let jsme
proměnili prostory pro stovky firem.

Vyslechneme vaše potřeby, navrhneme úpravy interiéru a zajistíme hladký průběh celého procesu realizace.
Vaše nové prostory zařídíme od A do Z.

Design & Build služby

Převezmeme za vás řízení projektu. Náš konzultant bude vaším jediným kontaktem po celou dobu projektu – žádné kompromisy, žádné přenášení odpovědnosti, žádná jednání se subdodavateli.

Navrhneme a zrealizujeme celý projekt včetně vybavení nábytkem. Pokryjeme veškeré fáze projektu včetně technického dozoru, koordinace prací i kontrolu kvality; to vše s jediným cílem – splnit zadání, termín i rozpočet k vaší plné spokojenosti. Fit-out pro vás vytvoříme na klíč.

Poradenství
v oblasti pracovního prostředí

Podpořte své podnikání, definujte potřeby týmu a získejte jedinečnou konkurenční výhodu – špičkové  pracovní prostředí na míru.  Poskytněte zaměstnancům místo, kde se cítí dobře, komfort při práci, dostatek soukromí pro soustředění, ale i prostor pro relax a občerstvení. Kancelářské interiéry zpestříme hravými prvky, které podpoří kreativitu.

Společně definujeme potřeby vašeho týmu a zjistíme, jak současné prostory využívá. Na základě průzkumu mezi zaměstnanci, výstupů z dotazníků, rozhovorů a workshopů navrhneme změny pro lepší efektivitu i pohodu zaměstnanců.

Architektura

Požadavky, plány, potřeby jednotlivých týmů
i zaměstnanců, firemní kultura. Abychom vám mohli navrhnout a postavit skvělé interiéry na míru, potřebujeme vás také důkladně poznat. Od zadání po koncept, od vizualizace k realizaci vytvoříme interiéry, do kterých se budete těšit.
 

Akustika

Hluk. Rušivý element, kvůli kterému je až půlhodina každého zaměstnance denně strávena neefektivně. Naši architekti navrhnou funkční řešení pro optimální akustickou úroveň a zajistí jednotlivým oddělením komfort pro práci.
 

Interiérové vybavení

Nábytek i doplňky definují jedinečnost interiéru. Proto navrhujeme atypické interiérové prvky a vybíráme z portfolií předních výrobců kancelářského nábytku. Jsme výhradním zástupcem předního španělského výrobce vybavení do kanceláře Actiu.

Navrhujeme originální polepy na vertikální prvky zrcadlící korporátní identitu a branding vaší firmy. Interiér funkčně i esteticky doplníme barevnými kombinacemi kobercových dlaždic v odstínech na míru. U veškerých prvků zajistíme instalaci i montáž.

Technologie budov

Dobře zpracovaný projekt elektroinstalací a správným technickým zařízením budov ušetří náklady
a zvýší komfort uživatelů.

Správná funkčnost veškeré techniky v budovách
je klíčový faktor pro bezpečnost a pohodlí každého, kdo prostor využívá a ve výsledku zajišťuje hladký chod celé firmy. Technologie budov se skládá z technického zařízení budov (TZB, anglicky HVAC) a elektroinstalací. CAPEXUS tým se postará o profesionální zajištění technologií
ve vašich interiérech.
 

Projektová dokumentace

Stavba nebo rekonstrukce interiéru se neobejde bez zpracované projektové dokumentace. Zkušený tým projektantů ze společnosti CAPEXUS poskytuje komplexní služby všech stupňů projektové dokumentace. Nejlepší nápady umíme skloubit s normovými a zákonnými požadavky. To vše s cílem rychlé, bezpečné a zcela bezproblémové realizace.
 

Sedly by vám naše služby?

O váš projekt se postaráme od začátku až do konce.