Domov bylinek a designu? To je prodejna LEROS v Centrum Černý Most

Lokalita

OC Černý Most,
Praha 9 

Klient

LEROS

Plocha

38 m²

Realizace

10/2023 - 11/2023

Tradiční český výrobce bylinných čajů LEROS se společně s námi rozhodl vybudovat jedinečnou prodejnu v Centrum Černý Most v Praze, kde můžete objevovat nejen širokou škálu čajů a přírodní kosmetiky, ale také výsledek práce našeho týmu. Prohlédněte si projekt s vynikající klidnou atmosférou, přírodními materiály a do detailu promyšleným rozmístěním sortimentu.

Vitrína obchodu v obchodním centru

V rušném tempu obchodního centra

Projekt nové prodejny LEROS v Centrum Černý Most přinesl našemu týmu výzvu v podobě termínu, během kterého bylo nutné veškeré práce dokončit. Centrum „usíná“ pouze na pár hodin a každý den přivítá tisíce zákazníků.

Pokladna obklopená odpočinkovou zónou

Není tak velkým překvapením, že bylo nutné pracovat opravdu rychle a vše od přípravy projektu přes stavební práce stihnout během necelých dvou měsíců. CAPEXUS opět ukázal schopnost fungovat efektivně a dokončit vše v požadovaném termínu.

Tradičně netradiční

Cílem naší spolupráce v rámci projektové dokumentace a stavby bylo na základě architektonického návrhu Creatura studio vytvořit místo, které odráží hodnoty značky LEROStradičního českého výrobce bylinných čajů a kosmetiky, kde je prioritou využití přírodních materiálů a udržování bylinných tradic.

Široký sortiment čajů, ozdobujicí truhlářský nábytek

Tento přístup byl klíčový pro vznik harmonického ladění prodejny, kde zákazníci mohou objevovat a ochutnávat širokou škálu čajů včetně exkluzivních druhů dostupných pouze v tomto unikátním domově bylinek.

V rámci projektu je vhodné vyzdvihnout realizaci atypických truhlářských prací, které zahrnovaly výrobu stařeného nábytku. Staření neboli drásání dřeva je technika povrchové úpravy dřeva zdrsněním. Výsledkem je esteticky přitažlivé a funkční prostředí. Klient se rozhodl také pro efektní zavěšené květinové výzdoby, což dodalo interiéru originální atmosféru a podtrhlo přírodní charakter nabízených produktů.

Zákaznice popíjející čaj v prodejně

Stavíte se na čaj?

Narozdíl od většiny našich projektů v podobě kanceláří či jiných komerčních prostor, prodejnu LEROS můžete navštívit kdykoliv v její otevírací době bez ohlášení. Posaďte se, relaxujte a dejte si libovolný druh čaje. To vše v obklopení interiéru, do které se propisuje naše pečlivost a dlouholeté zkušenosti. Poznejte i vy náš přístup, vaše cesta začíná vyplněním krátkého formuláře.


Autor fotografií: LEROS

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.