Cukrovar a činky? To je naše realizace nové pobočky ToFitko

Lokalita

Cukrovarská 987, Praha-Čakovice

Klient

ToFitko

Plocha

1100 m²

Realizace

6/2023 - 8/2023

CAPEXUS měl po realizaci pobočky klubu Next.Move čest zúčastnit se dalšího projektu z prostředí fitness. Rekonstrukce prostor pro síť posiloven ToFitko v historickém objektu cukrovaru Čakovice byla tréninkem pro naše architekty i realizační tým, ale jak se nyní můžete sami přesvědčit, výsledek stojí za to.

Posilovací místnost na zvedání činek

   Nejpříjemnější fitko v okolí

Původní zařízení Relax La Fabrique sice mělo své nejlepší časy za sebou, ale nejen v očích klienta bylo plné potenciálu. Naším úkolem bylo tento potenciál rozvinout a pomoci novému provozovateli realizovat jeho ambiciózní vize.

Přestože rekonstrukce prostor ve starých průmyslových objektech přináší typické výzvy, naším cílem bylo vytvořit nejpříjemnější fitko v okolí, které kombinuje modernost s rodinnou atmosférou – hodnoty, na kterých záleží majitelům sítě ToFitko.

Prostor na CORE trénink

V obklopení designu a motivace

Při práci s historickou budovou jsme čelili výzvám spojeným s jejími původními technologiemi. Naším cílem bylo zachovat autenticitu, zároveň modernizovat a posunout prostor do současnosti s důrazem na udržitelnost a efektivitu.

Klíčové bylo zaměření na designové prvky, které odrážejí současný, ale zároveň přívětivý charakter. Použili jsme prvky v dřevěném provedení a přírodní lana, které jsou v harmonii s intimním LED osvětlením. Prostor je oživen výrazným brandingem a motivačními hesly, což podporuje inspirativní atmosféru fitka.

Běhací stroje

Nejlepší forma v životě

Výsledkem je prostor, který nejenže splňuje vysoké standardy moderního fitness centra, ale také si zachovává jedinečný charakter a přívětivost. S radostí sledujeme, jak se ToFitko stává centrem komunity v Praze-Čakovicích, Letňanech a okolí.

Tato naše realizace je příkladem toho, jak CAPEXUS dokáže oživit dosluhující prostory a přetvořit je v inspirující a funkční místa, která přinášejí hodnotu jak provozovatelům, tak koncovým uživatelům.

Pokud jsou vaše komerční prostory „z formy“, rádi se pro vás staneme průvodci k novému interiéru dle vašich požadavků.
Sdělte nám svou představu a zbytek již nechte na nás.


Autor fotografií: ToFitko

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.