Viditelná změna v agentuře Visibility

Lokalita

Karadžičova 14, Bratislava

Klient

Visibility

Plocha

555 m²

Realizace

02/2O23 - 6/2023

Začínali jako SEO agentura, dnes jsou jednou z TOP slovenských online marketingových agentur.
Agentura Visibility roste nejen počtem zaměstnanců, ale také silou na trhu.

Potřebu změnit staré kanceláře za nové jsme poprvé začali pociťovat už na přelomu let 2019/2020. Tehdy nás chodilo do kanceláře dennodenně zhruba padesát. Kanceláře jsme měli sice ve třech patrech a k dispozici 600 m², přesto jsme pociťovali, že se do nich nevejdeme a najít volnou zasedačku byl někdy zázrak
Matúš Lovás Managing Director, Visibility
Firemní kuchyň s barovým sezením

Po pandemii se nutnost změny pracovního prostředí znásobila. Zformovaly se představy o funkční stránce kanceláře a vlivem hybridního způsobu práce se na Karadžičově ulici zhmotnily sny do finální podoby o rozloze 555,37 m².

Zónování s významem

Vstupní prostor Visibility

Po vstupu do prostoru se ocitnete na recepci, která působí na první pohled minimalistickým dojmem. Tento pocit byl vyvolán záměrně. Pozornost na sebe totiž strhává nejen dominantní světelné logo, ale také jednotlivé
zóny s přesně stanoveným účelem.

Open space se dřevěnými a kovovými prvky

Open space, tvořený výškově nastavitelnými stoly, je v prostoru elegantně narušován kovovými zástěnami a designovými koši. Zóna je vzdušná a zároveň navozuje pocit soukromí. Prostor je obohacen o phone boothy se speciální akustickou stěnou ve výrazné barvě a s LED osvícením.

Kulaté stoly pro společnou práci

Agentura se vyznačuje dynamickou prací i životem a prací v týmech. I proto byly navrženy zasedací místnosti různých velikostí s výrazně odlišným nábytkem. Ozvláštnění tvoří černé rámy s navrženým jednosklem a závěsy pro podporu akustiky. Nezapomněli jsme ani na potřebu tiché zóny. Kulaté stoly a hybridní možnosti sezení navíc napomáhají soustředit se na práci, ale zároveň důmyslně podporují pohodlí zaměstnanců.

V projektu se nám podařilo skloubit představu klienta s celkovým designem. Prostor je funkční a zároveň designově zajímavý a netypický. Za sebe mohu říci, že práce na tomto projektu byla pro mě přínosem po pracovní i lidské stránce.
Agáta Udvardiová Junior Architect, CAPEXUS SK

Dynamický relax

Kuchyň s relax zónou i místem pro workshopy

Akce, školení, příprava lahodné kávy či diskuse u snídaně. To vše umožňuje prostor situovaný v relax zóně. Vaši pozornost na sebe strhne na míru navržená kuchyň
s barovým sezením
, různorodé nábytkové sestavy a vyvýšené sezení liniově tažené vedle oken.

Relax zona s pódiovým sezením

Ležérní nádech v sobě nese oblé pódiové sezení, které zastřešuje nejen svoji funkční stránku, ale odráží také energetický život zaměstnanců klienta. Nábytek v relax zóně je navržen z dřevotřísky ve výrazných barvách.

Doplňky podporující jednotu prostředí

Lockery s LED pásky
Světlá chodba v přírodním duchu
zasedací místnosti různých barev i velikostí

Úložný prostor je umístěn na chodbě. Skříňky pro zaměstnance ozvláštňuje LED pás, prvek, který se objevuje v celém prostoru hned několikrát. Navozuje pocit tepla a elegance zároveň.

Na chodbě a v zasedačkách je navrženo marmoleum v betonovém dekoru.

V open space prostoru a ve phone boothech je umístěn koberec barvou kontrastní k marmoleu. Podlaha tak reprezentuje pocit jednoty a propojenosti jednotlivých zón.

Řada prosklenných zasedaček

Stropy jsou otevřené s původním betonem. Výrazné kovové prvky navozují industriální dojem. V tiché a relax zóně jsou kulatá svítidla s tvarově identickými akustickými prvky. V open space prostoru a zasedačkách naopak roli svícení přebírá liniové osvětlení. Produktivita práce a důraz na celkové pohodlí zaměstnanců je v duchu zelené, kterou naleznete ve všech zónách.

Open space s přírodními a akustickými prvky

Jasná představa klienta o funkčnosti kancelářského prostředí a zároveň přechod na hybridní způsob práce
byly hlavní atributy návrhu, které jsme plně zohlednili.
Ať už je váš důvod k poptávce po novém
pracovním prostředí jakýkoli, jsme tu pro vás.
Náš zkušený tým přetaví vaše sny do dokonalosti.
Stačí nás kontaktovat.


Autor fotografií: Aeternus Pictures

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.