Luxusní hotelové lobby Holiday Inn pro náročnou klientelu

Lokalita

Na Pankráci, Praha 4

Klient

Holiday Inn Prague

Plocha

1 450 m²

Realizace

8/2O22 - 7/2023

Moderní hotel v Praze v blízkosti Vyšehradu a Kongresového centra Praha vítá hosty kompletně zrekonstruovaným lobby, za jehož realizací na základě architektonického návrhu studia Mackovič stojí náš profesionální tým. Prohlédněte si řadu jedinečných řešení a přeneste se alespoň na krátký moment myšlenkami na dovolenou.

Moderní kavárna hotelu

Propojení funkcí
s elegancí

Vnější vzhled hotelu měl zásadní vliv na celkovou podobu interiéru. Budova funguje jako kongresové zařízení pro náročnou klientelu. Koncept open lobby, ve kterém je centrálním bodem bar, byl navržen tak, aby podpořil různorodé aktivity v průběhu dne včetně obchodních jednání.

Zasedací místnost jako součást lobby

Propojení různých funkčních zón od restaurace po zimní zahradu nabízí flexibilní využití prostoru. K dispozici jsou dokonce dvě plně vybavené zasedací místnosti. Přítomnost posuvných dveří v lobby umožňuje rozdělení dispozice na konferenční a hotelovou část podle potřeby.

Přívětivá atmosféra je samozřejmostí

V rámci materiálového a povrchového řešení je kladen důraz na kvalitu a nadčasovost. Truhlářské dřevěné obklady, betonové stěrky, keramická mozaika, průsvitné závěsy a dekorační omítky se přirozeně prolínají ve všech prostorách. Barevná paleta reaguje na vnější vzhled budovy, přičemž zelený centrální bar doplňuje červená žula.

Upřednostňovány jsou přirozené tóny, což vytváří elegantní a zároveň přívětivou atmosféru. Neotřelé je výtvarné propojení motivem vlnky či svislých žlábků. Nábytkové i další interiérové vybavení je navrženo s ohledem na individualitu a praktičnost. Kombinace sestav knihoven, policových stěn a mobilního nábytku přispívá k funkčnosti a estetice celého interiéru.

Barevná kavárna v hotelu

Unikátní řešení podlahy

Zcela ojedinělým prvkem v případě hotelového lobby je podlaha z teraca neboli litého kamene. Toto řešení je realizačně velmi náročné, a to nejen s přihlédnutím ke skutečnosti, že stavební práce probíhaly za běžného provozu hotelu. Hlučnější úkony byly pečlivě koordinovány s cílem nerušit hotelové hosty. Výsledkem je však dechberoucí efekt a vzhled, který není v případě hotelového lobby běžný.

prostor pro workshopy i schůzky

Check-in?

Jako CAPEXUS vytváříme komerční interiéry na míru, a to od prvotního návrhu přes vizualizaci až po vybavení nábytkem či dekoracemi. Luxusní lobby hotelu Holiday Inn je důkazem toho, že vedle kanceláří pro zvučné značky dokážeme s maximální odborností realizovat i hotelové prostory pro nejnáročnější klientelu.

Zaujali jsme vás? Neváhejte nás kontaktovat. Náš tým s vámi probere veškeré podrobnosti.


Autor fotografií: Petr Andrlík

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.