POSAĎTE SE K SOBĚ A UVOLNĚTE MÍSTO NEFORMÁLNÍM ZÓNÁM


Logo-Nuevo-Actiu-2010.jpg             LOGO_CAPEXUS_SHORT_CLAIM_COLOR_RGB.jpg             cimex.jpg

SPECIÁLNÍ AKCE PRO KLIENTY SPOLEČNOSTI CIMEX
SLEVA 45% NA PRACOVNÍ STOLY A PROGRAM LONGO
Akce platí do 31. 8. 2016

V ceně není započítána doprava a instalace, kterou Vám rádi naceníme dle aktuální poptávky.


Již několik let pokračuje trend výměny malých kanceláří za open space. Ne vždy musí být tato změna vnímána negativně. Záleží na Vás, jak s novým prostorem naložíte. Seďte! Stůjte! Uvolněte se! Buďte v pohybu!

Benchová pracoviště
Sdruženým (benchovým) pracovištěm se nazývá typ stolu, který má společné podnoží pro dva a více pracovníků. Takto získáte čistý design a finanční úsporu díky sdruženému rámovému podnoží, společnému kabelovému managementu a společným paravánům.
Benchová pracoviště pro čtyři a více osob nabízí navíc zapuštěné prostřední podnoží o cca 40 cm do středu, což umožňuje volný pohyb mezi pracovišti nebo doplnění dalšího místa uprostřed pro občasné sezení.

1-(1).png5_01.jpg

Každý z nás je jedinečný
Program MOBILITY nabízí jeden z nejpropracovanějších programů výškově nastavitelných (na kličku či elektronicky) pracovních stolů. Benchová pracoviště mají společné paravány, poskytující pohodlí při jakémkoli nastavení jednotlivých stolů, stejně tak i produkty pro kabelový systém.
Velice zajímavou řadou jsou zde i výškově nastavitelné jednací stoly, které mohou být cenným doplňkem pro openspace.

3.jpg9.jpg
Komplexnost i variabilita
Program LONGO je jeden z nejvariabilnějších produktů na trhu. V rámci jednoho designu můžete kombinovat pracovní stoly, benchová pracoviště,  luxusní manažerské kanceláře, konferenční stoly, neformální akustická pracoviště  pohovky i skříně. A to vše za velice zajímavých cenových podmínek.

4.jpg11.jpg12.jpg
ACTIU je největší španělský výrobce nábytku do komerčních prostor s téměř 50 letou tradicí.
Ačkoli má zastoupení ve více jak 70 zemích světa a zaměstnává téměř 400 pracovníků, stále si zachovává ráz rodinné firmy s velkou pokorou k tradici a kvalitnímu řemeslu.  Vizionářsky boří klasické přístupy k pracovním místům a je lídrem v udávání nových trendů pro další generace.  
Výrobní podnik ACTIU TECHNOLOGY PARK se rozkládá na 200 000 m2 a patří mezi nejmodernější a nejekologičtější provozy tohoto typu v Evropě. Díky kompletní vlastní výrobě je ACTIU připraveno poskytnout řešení pro každého klienta.
CAPEXUS je hrdým výhradním zástupcem nábytku ACTIU pro Českou republiku.