Bojíte se přestavby kanceláří? Už nemusíte. Vašimi požadavky se budeme maximálně řídit a složitá technologická řešení vám vysvětlíme lidskou řečí. Postaráme se o váš projekt od začátku až do konce a nové kanceláře vám předáme v termínu.
Více zde
Fit-out
Každý náš architektonický návrh je originál, žádné předpřipravené řešení nepoužíváme. Osobně se s vámi setkáme a zajistíme, že vaše budoucí kalendáře budou navazovat na vaši firemní DNA. Poslední trendy máme v malíčku – vytvoříme místa pro nerušenou práci i efektivní schůzky.
Více zde
Architektura
Židle a stůl jsou srdcem každého pracovního interiéru. Proto kvalitnímu ergonomickému nábytku věnujeme maximální pozornost. Zajistíme i atypické truhlářské výrobky, koberce a trendové doplňky.
Více zde
vybavení interiérů
Každý prostor po pár letech zastará. Revitalizací vdechnete budově nový život a celý prostor zatraktivníte pro návštěvníky i nájemníky nebo kolegy.
Více zde
Revitalizace budov
Pracovní prostředí jako hra – tak vypadají naše vlastní kanceláře
Nuselská 92, Praha 4
Náš vysněný projekt? Naše vlastní kanceláře. Hravé prostory, které dýchají domácí atmosférou a ve kterých můžeme pracovat odkudkoli – samostatně i v týmech, v okolí ostatních i zcela nerušeni.
Všechny realizované projekty
SPORTISIMO: Design v duchu posledních trendů
Oregon House
Inspiraci oborem klienta jsme v kancelářích SPORTISIMA posunuli o úroveň výš: sport proplouvá celým novým ústředím firmy. Více než 10 zasedaček, velkorysý open space nebo focus roomy: díky variabilitě si zaměstnanci můžou vybírat, odkud budou pracovat.
Všechny realizované projekty
Siemens: odvaha vyjádřená barvami
BCB, Anglické nábřeží, Plzeň
Nevýrazným barvám jsme v nové zakázce pro Siemens vystavili stopku. Místo toho se architekta Tereza Bradová rozhodla pro syté a živé odstíny zelené, modré a červené.
Všechny realizované projekty
11 zasedacích místností Seznam.cz
Palác Křižík
Realizace 11 unikátních zasedacích místností pro společnost Seznam.cz. Interiér zasedacích místností je rafinovaný – promyšlen je každý detail, kdy harmonizují nejen příjemné, oku lahodící, barvy, ale především funkční vlastnosti.
Všechny realizované projekty
Hello bank!: Ping pong i bankovní služby
Karla Engliše 3208/5, Praha 5
Hello bank! by Cetelem chce změnit tradiční pojetí bankovních poboček. Přes den bude pobočka fungovat jako klientské centrum, večer v prostoru nabídne kulturní akce, workshopy nebo přednášky.
Všechny realizované projekty
Nevídaný svazek: pracovní prostředí s díly českých umělců
BB Centrum – DELTA
Jak vypadají kanceláře snoubící pracovní prostředí s díly současných předních českých umělců? Nakoukněte do nového zázemí PRO.MED.CS Praha.
Všechny realizované projekty
Dáme jídlo
DOCK IN TWO, Smrčkova, Praha
Firma Dáme jídlo, která patří do globální skupiny Delivery Hero, na podzim změnila vizuální identitu i kanceláře. K tomu druhému jim dopomohl CAPEXUS. Interiér jsme koncipovali s ohledem na mladost firmy – tak, aby byl připraven pro zaměstnance, kteří nechtějí stálé pracoviště a raději si pro každou příležitost najdou jiné místo.
Všechny realizované projekty
Industriální kanceláře s důrazem na detail
myhive Pankrác House
Syté barvy a industriální ráz v podobě výrazného užití kovových materiálů: to jsou nové kanceláře firmy Atlas Copco, které jsme realizovali s důrazem na detail a v duchu kompletní přeměny pracovního prostředí směrem k activity based workplace.
Všechny realizované projekty
Nečekané oživení pro PGRLF
Oasis Florenc
Ústřední téma činnosti našich klientů někdy není lehké v architektonickém návrhu zřetelně uchopit. To ale není případ Podpůrného a garančního rolnického a lesnického fondu (PGRLF), kde jsme téma s organizací jednoznačně spjaté – přírodu – vtělili do všech částí kanceláří. Cesta k projektu však byla klikatější, než by se na první pohled mohlo zdát.
Všechny realizované projekty
Jedinečné kanceláře pro tým vývojářů SIEMENS
City West
Součástí rozsáhlého projektu pro Siemens byl nejen architektonický návrh zázemí vývojářů, ale i interiérová vestavba a kompletní dodávka nábytku.
Všechny realizované projekty
Coworkingové centrum pro banku
​Banky hledají cesty, jak inovovat své produkty. Pomoci ji k tomu můžou (nejen) fintechové startupy. Jedna ze středoevropských bank zahajuje kooperaci s mladými firmami přímo na své půdě: poskytne jim zázemí v coworkingovém prostoru a díky tomu se s nimi může snadněji propojit. CAPEXUS pro banku celý tento prostor navrhl.
Všechny realizované projekty
Vysoký standard kanceláří Cebia
Budova Alpha – Vyskočilova 1461/2a, Praha
Celkem 1200 čtverečních metrů nových kancelářských prostor jsme vytvořili pro společnost Cebia, lídra v prověřování původu a historie vozidel. Naším úkolem bylo zrealizovat reprezentativní prostory s dominující částí recepce s klientskou zónou a zajistit precizní provedení kanceláří a zasedacích místností.
Všechny realizované projekty

Novinky

Video: Jak se staví fit-out
21.06.2018 - Fit-out - Architektura
Jak se staví nové kanceláře? Tahle otázka vás možná napadla při pohledu na nové zázemí různých firem. Většinou se prezentuje krásný výsledek a průběh se umě schovává. Rozhodli jsme se pro opak a v časosběrném videu vám ukážeme, jak se fit-out  staví.Tenhle příběh začal 📦 balením krabic a skončil... Ale však mrkněte sami, co všechno jsme pro Hello bank vytvořili.
Více zde >