Axa laboratory

Lokalita Lazarská 8
Klient AXA
Plocha m2
Realizace 8/2016
Domů / Vybavení interiérů / Actiu / Axa laboratory
V projektu AXA Laboratory se nám podařilo potvrdit, že dnes již práce i zábava mohou jít ruku v ruce. Společnost AXA Laboratory si je vědoma skutečnosti, že poskytne-li zaměstnancům kreativní a účelově různorodý prostor, zaměstnanci jsou spokojenější a tím i produktivnější, což se pozitivně odrazí na fungování společnosti.
V dnešní uspěchané a pracovně nabité době se AXA Laboratory rozhodla pro své zaměstnance vytvořit v rámci jednoho objektu nejen prostředí pro práci, ale i část věnovanou odpočinku. CAPEXu tak byly ponechány volné ruce pro kreativní činnost. Projekt se nese v duchu pracovní originality a hry s barvami. Takováto netradiční zakázka byla pro náš tým příjemnou změnou. Ukázali jsme, že i takovéto netradiční zadání je pro nás další výzvou.
 
Prostor společnosti je rozdělen na pracovní a relaxační oblast. Obě části dostaly jedinečný a originální vzhled, který je podtržen barevným stylovým nábytkem doplněným o originální osvětlení v podobě černých lamp.   
 
Pracovní část je laděná v elegantních tónech černé, šedé a bílé. Šedá a bílá barva byla použita na křeslech od společnosti Profim; černá pak pro kancelářské židle od společnosti LD Seating. Ojedinělost použitého nábytku tkví především v bezvadné pohyblivosti a lehkosti přemístění. Originálním prvkem je stylový stůl ARKITEK od společnosti ACTIU.
 
Dodavatelem soft seating v relaxační části je společnost Softline, která mimo jiné dodala plně funkční pohovky. Pohovka se díky své hořčicové barvě stala dominantou prostoru. Barevnost prostoru doplňují taburety.

Lazarská 8

Reprezentativní budova se nachází v dostupné lokalitě Prahy 2. Interiéry nabízí moderní prostory k pronájmu na prestižní adrese. Lokalita skvěle spojuje dopravu tramvajovými spoji či nájezdy na magistrálu D1 a D5.