Domů / Novinky / 2017 / Nevídaný svazek: pracovní prostředí s díly českých umělců

Nevídaný svazek: pracovní prostředí s díly českých umělců

29.06.2017
Pro předního výrobce léčiv, společnost PRO.MED.CS Praha jsme vybavili 120 pracovních míst, včetně kanceláří středního i nejvyššího managementu. Díky unikátní spolupráci Jakuba Fišera z ateliéru Aulík Fišer architekti, firmy CAPEXUS a samotného klienta vznikla nevídaná kombinace pracovního prostředí s díly současných předních českých umělců. V jedinečném výsledku zaujmou především luxusně provedené zasedací místností. 
Do výběrového řízení na nábytek byli přizváni zástupci předních světových výrobců. Actiu, které CAPEXUS na českém trhu zastupuje, zaujalo investory zejména svou historií rodinné společnosti a etickými i ekologickými hodnotami, jež prosazuje. V době výběru navíc ještě nikdo z nás neměl tušení, že zakladatel a jediný vlastník Actiu, Vicente Berbegal, získá cenu Evropský podnikatel roku.

Společenství vzniklé z nadšení všech stran – zástupců firmy CAPEXUS, Jakuba Fišera z ateliéru Aulík Fišer architekti a zcela jedinečného vedení společnosti PRO.MED.CS – si tak následně mohlo užít 6 měsíců radostné a tvůrčí spolupráce, díky níž vznikly nevídané prostory snoubící odlehčené a vzdušné pracovní prostředí s díly současných předních českých umělců. V nejosobitější části, zasedacích místnostech, kontrastuje černá s bílou, a výsledek působí výrazně luxusním dojmem.
 
CAPEXUS měl možnost kompletně vybavit 120 pracovních míst, včetně kanceláří středního i nejvyššího managementu. Produkty Actiu zde zabírají největší podíl. Pro pracovní místa byly použity stoly Vital Plus ST s posuvnými deskami a židle STAY, střední a vrcholný management je vybaven vysoce elegantními stoly Arkitek s podstavnou skříní se špičkovými ergonomickými křesly TNK Flex. Zmíněné stoly Arkitek také dominují v jednacích místnostech a jsou doplněny židlemi Ikara. Vedle nábytku Actiu byly použity luxusní pohovky a křesla od společností Arper, LaCividina a Tacchini.