Živé prostředí EP ENERGY TRADING, a.s

Lokalita Prague City Center
Klient EP ENERGY TRADING
Plocha 750 m2
Realizace 9/2016
Domů / Fit-out / Referenční zakázky / 2016 / Živé prostředí EP ENERGY TRADING, a.s
Další originální realizací společnosti CAPEXUS jsou nedávno dokončené administrativní prostory pro společnost EP ENERGY TRADING, a.s.
Zázemí společnosti EP ENERGY TRADING, a.s. prošlo rozsáhlou rekonstrukcí. Kompletního architektonického návrhu prostor se zhostil náš architekt Ing. Arch. Jan Andrle. Jednotlivé části open space jsou členěny atypickým nábytkem a skleněnými příčkami, které oddělují zasedací místnosti a relax koutky. Dominantním prvkem interiéru je především reprezentativní recepce. Důraz byl kladen i na kancelář generálního ředitele. Styl interiéru byl značně ovlivněn nejmodernějšími trendy. Mezi hlavními požadavky klienta bylo použití kvalitních koberců, vytvoření reprezentativních prostor a dostatek zasedacích místností s nadstandardními akustickými vlastnostmi pro maximální komfort jejich uživatelů.

Zajímavým prvkem v rámci konceptu architektury je mumifikovaný zelenkavý mech na stěnách, který interiéry doslova oživuje. Celý prostor je vybaven kombinací nábytku v bílém a hnědém dekoru dřeva s koberci v korporátních barvách. Kobercové čtverce se zajímavým prvkem odstínů podtrhují celý interiér. Dodavatelem koberců je náš partner společnost VOXFLOR. Větší část nábytku byla vyráběna na míru. Vybrané židle pocházejí od španělského výrobce ACTIU.

Prague City Center

Budova Prague City Center se nachází ve velmi dobře dostupné lokalitě v centru Prahy. Poloha je velmi výhodná jak z pohledu občanské vybavenosti, tak i díky skvělé dopravní dostupnosti. V blízkosti se nachází zastávky tramvaje, autobusu, tak metra (Florenc, Náměstní Republiky). Zároveň se nachází v klidném prostředí, mimo hlavní turistický ruch.