Novým ředitelem slovenské pobočky společnosti CAPEXUS je Michal Kolesár. Tým architektů nově povede Jakub Seči

Společnost CAPEXUS, která se zabývá poradenstvím v oblasti pracovního prostředí a navrhuje i realizuje kancelářské a obchodní prostory, má nového ředitele bratislavské pobočky. Michal Kolesár, který v roce 2020 nastoupil na pozici obchodního ředitele, nově přebírá vedení. Jakub Seči, architekt, který stojí za designem kanceláří pro společnosti Jan Becher Pernod Ricard, UniCredit Bank či Sev.en Energy v Praze, přichází do Bratislavy s úkolem vést oddělení architektů

Michal Kolesár nový ředitel v bratislavské pobočce

Nový ředitel bratislavské pobočky

Kolesár (38) do společnosti CAPEXUS přišel po 5leté zkušenosti ze CBRE, kde se z konzultanta postupně vypracoval až k pozici Associate Director. V CBRE se Kolesár věnoval zastupování pronajímatelů i nájemců.

Michal Kolesár je zkušeným odborníkem v oblasti komerčních nemovitostí a od jeho jmenování si slibujeme posílení naší role v oblastech návrhu a realizace kancelářských prostor a poradenství v oblasti pracovního prostředí. Cílem Michala Kolesára bude rozšířit portfolio našich klientů i služeb. Chceme využít také toho, že CAPEXUS je zakládajícím členem Studio Alliance, asociace, díky níž se nadnárodní firmy mohou spolehnout na to, že dostanou stejně kvalitní službu v rámci 12 evropských zemí, ať už uvažují o zřízení pobočky nebo změně stávajících prostor.
Daniel Matula, jednatel společnosti CAPEXUS
Jakub Seči nový šéf architektů v bratislavské pobočce

Nový člen vedení bratislavské pobočky

Jakub Seči se po 5 letech v pražské pobočce firmy CAPEXUS, kdy se podílel mimo jiné na návrzích kanceláří pro společnosti Jan Becher Pernod Ricard, Sportisimo, Sev.en Energy či UniCredit Bank, přesouvá do Bratislavy na pozici Head of Architecture. Ing. arch. Jakub Seči je absolventem oboru Architektura a stavitelství na Českém vysokém učení technickém v Praze. Cílem Jakuba Sečiho (29) je oslovit širší škálu klientů a propagace architektury jako jedné ze služeb, které CAPEXUS poskytuje.


Publikováno: 30. 3. 2021

Zaujal vás tento článek? Sdílejte jej.