Kvalitní a kreativní nábytek aneb nahlédněte do zákulisí českých výrobců

V moderních interiérech a kancelářských prostorech si staré poctivé řemeslo vždy najde místo. CAPEXUS podporuje české značky nábytku, pro které je zásadní vysoká kvalita, odolnost a kreativita. Dost možná se s některými z nich potkáváte pravidelně i ve své kanceláři. Poznejte je s námi z jiného úhlu. Nábytek hraje ve vzhledu a funkčnosti kanceláří nezastupitelnou roli. V rámci panelové diskuze se dozvíte nejnovější trendy od zástupců firem CAPEXUS, RIM CZ a SilentLab. Prostor bude i pro společný networking, během kterého si můžete nabídnout kávu a lehké občerstvení. Počet účastníků je limitovaný, proto registraci příliš neodkládejte. 

Místo konání: Praha

Datum akce: duben 2022

Čas: 17:00 – 18:30

Registrace: zdarma

Máte zájem se zúčastnit panelové diskuze? Přihlaste se!

Kapacita je omezena. Potvrzení o účasti vám zašleme v samostatném e-mailu týden před akcí. 

Sledujte naše akce také na našem Linkedlnu a facebookových stránkách, ať jste vždy jako první informováni o všech novinkách, které pro vás chystáme.

Přednášející 

Immo Bellman, Head of Interior Furnishing ve společnosti CAPEXUS
Apolena Weissová, Workplace Consultant ve společnosti CAPEXUS
Michal Hotmar, Marketingový specialista ve společnosti RIM CZ
Jaroslav Vendl, CEO l Co-Founder ve společnosti SilentLab

Moderátor

Martina Prášková, Marketing & PR ve společnosti CAPEXUS

Téma panelové diskuze

CAPEXUS

Změna pracovních návyků přináší potřebu změny prostor i vnímání pracovního místa. Každý pracovník se věnuje jinému typu práce a má i své individuální rutiny. Zajímá vás, jak tyto potřeby řeší jiné společnosti? Jak se firmy staví ke změně? Apolena Weissová vysvětlí princip zjišťování potřeb zaměstnanců s důrazem na design, udržitelnost, ekologii a vizi.

SilentLab

Zajímá vás, proč dává smysl přemýšlet o kvalitních, byť dražších akustických produktech? Rozdíl mezi vnímáním potřeby akustických opatření u nás a ve světě, trendy, očekávání, ale i požadavky vám představí spoluzakladatel společnosti SilentLab. Mimo to se zaměří na aktuální potřeby zaměstnanců v novém kancelářském prostředí z hlediska akustiky a soukromí. V neposlední řadě seznámí účastníky se situací v ČR na poli akustického nábytku, vybavení a vnímání jeho kvality.

RIM CZ

Jaké výhody nesou produkty společnost RIM CZ? Poznejte vhodně zvolený materiál, u kterého oceníte nejen neotřelý design, ale především antibakteriální vlastnosti. 

Michal Hotmar představí také programy pro zdravotnictví, možnosti nábytku využitelného v Home Office nebo program pro hotely a restaurace. 

CAPEXUS

Nábytek i doplňky definují jedinečnost interiéru. Jak lze využívat nábytek v běžném pracovním dnu? Immo Bellan představí portfolio předních českých výrobců a také společnost Actiu, předního španělského výrobce vybavení do kanceláří, jehož jsme výhradním zástupcem. Mimo jiné se zaměří na vhodné akustické podmínky, komfort a možnosti, jak propsat identitu a branding do interiéru.
Potřebujete poradit, jaké interiérové vybavení zvolit? Na kancelářské židli strávíte přibližně třetinu života. Proto se vyplatí vybrat takovou, která vám sedne.

Chcete se dozvědět více o českých výrobcích nábytku? Právě jejich zástupce jsme se pro vás rozhodli vyzpovídat.


Autoři fotografií: Petr Andrlík, Tomáš Schiller, Ondřej Košík, Amazing Places

Zaujal vás tento článek? Sdílejte jej.