Oregon House získal moderní kantýnu pro více než 200 osob

Lokalita

Praha 5, Řevnická 170

Klient

BHS Oregon House

Plocha

850 m²

Realizace

11/2019

Jak se dokáže proměnit přízemí budovy v moderní, a především funkční kantýnu pro více než 200 lidí? Jasnou odpověď přináší administrativní budova Oregon House, která nyní přináší nájemcům ještě více komfortu. Vznik kantýny byl dalším logickým krokem pro zvýšení úrovně služeb objektu.

Dlouhé dřevěné lavice vyrobené na míru pro větší pohodlí v Kantýně v BHS Oregon House

Realizace plná výzev

Samotný návrh nové moderní kantýny pochází z dílny firmy Pěkný Design, o projekt se postarala společnost ARWEN architects a technický dozor zajišťovala společnost Cushman & Wakefield. Tým CAPEXUS měl za úkol vše realizovat za plného provozu budovy Oregon House
za necelé 4 měsíce. Cesta ke komfortnímu prostředí kantýny, kde si dnes nájemci budovy pochutnávají
na dobrém obědě od Office Food, však vedla přes celou řadu zajímavých překážek.

Kantýna ve firmě BHS Oregon House nabízí několik variant sezení

Vše v termínu

Jednou z nich bylo kompletní řešení vzduchotechniky včetně odtahu nežádoucích pachů. Prostředí v kantýně
je tak dokonale odvětráno a nabízí strávníkům pouze příjemnou vůni jídla s dostatkem čistého vzduchu. Klient
si přál celý projekt dokončit ještě před vánočními svátky, což vyžadovalo dokonalou koordinaci všech zúčastněných stran. Realizace byla dokončena
v požadovaném termínu včetně dodání atypického nábytku vyráběného na zakázku, například lavic, nepřehlédnutelných sedaček či polic na tácy.

Moderní Kantýna v BHS Oregon House s přepážkami na stolech pro větší soukromí na obědě

Láska prochází žaludkem

Kantýna je jasným důkazem toho, že jakmile dojde
na jídlo, hraje roli také prostředí
, ve kterém ho chcete konzumovat. Vše je funkční, promyšlené, a i přes velkou kapacitu si prostor ponechává dostatečnou vzdušnost a možnost soukromě konverzovat během jídla. V rámci pestrého spektra sezení nechybí jak jídelní stoly s různou kapacitou, tak menší stolky vhodné například pro posezení u šálku kávy. Moderní vzhled kantýny dokresluje výběr drátěných lustrů s LED žárovkami a na míru vyrobené dřevěné obrazy na zdech s motivem jídelních příborů.

Stolky s modrými židličkami jsou vhodné pro vychutnání šálku kávy ve společnosti BHS Oregon House

Multifunkční prostor

Klient je s výsledkem a přijetím ze strany nájemců velmi spokojený. Prakticky od prvního dne se kantýna stala místem, kam si lidé rádi odskočí nejen během obědové pauzy na něco dobrého, ale zároveň prostor využívají také pro pracovní schůzky a porady.

Informace o objektu: Oregon House

Administrativní budova Oregon House v Praze na Zličíně uspokojí i velmi náročné klienty. Její strategická poloha tkví nejen  
v dosahu mezinárodního letiště, ale současně i centra Prahy. Stanice metra se nachází v bezprostředním sousedství objektu. Zličín je dlouhodobě rozvíjející se lokalitou s rostoucí popularitou. Jednoduchá silueta budovy a její minimalistický design dokáže upoutat pozornost již z dálky.


Autor fotografií: Petr Andrlík

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.