Nové kancelářské prostory myhive vás zaujmou

Lokalita

myhive Vajnorská | Tower 1, Bratislava

Klient

IMMOFINANZ

Plocha

1000 m²

Realizace

10/2021

Projektem mycowork navazuje CAPEXUS Design & Build na úspěšnou spolupráci se značkou myhive z portfolia IMMOFINANZ z roku 2019.
V tomto roce jsme realizovali vstupní lobby v obou kancelářských věžích myhive Towers I a II. V té době byla realizace provedena za plného provozu budov ke spokojenosti obou stran.  Proto jsme se také velmi těšili na novou spolupráci s klientem při návrhu a následné realizaci kancelářských prostor o rozloze více než 1000 m². Koncept myhive má svůj vlastní designový styl pro jednodušší rozpoznání značky, ať už působí kdekoli. I přesto dostal náš tým architektů důvěru klienta a široký prostor k tomu, aby v procesu navrhování projevil své kreativní nápady a inspirace. 

Moderní kancelářské prostředí s designérskými prvky ve společnosti myhive

Bratislava
jako na dlani

Ačkoli design kancelářských prostor vycházel z vlastního designérského stylu myhive, hlavním motivem
a inspirací byla v tomto případě Bratislava. Mnoho prvků, které se objevují v samotném prostoru, proto reprezentuje slovenskou metropoli. Dominantní postavení zaujímá speciálně navržená tapeta s motivem Bratislavského hradu, kterou uvidíte hned při vstupu do prostor.

Atypický prostor nabízí zaměstnancům nadstandardní plochu na metr čtvereční na osobu, ale také luxusní výhled na hlavní město z kterékoli světové strany. To je jeden z důvodů, proč se v těchto prostorách cítíte tak příjemně.

Firemní kuchyňka v barevném provedení a atypickým osvětlení v kancelářích myhive

Spokojenost zaměstnanců je na prvním místě

Kuchyně se stala centrem setkávání. Tvary a barevné provedení vás jistě zaujmou na první pohled. Zaměstnance potěší špičkový kávovar s chladicím dávkovačem mléka a také baterie se zabudovaným filtrem, která nabízí varianty perlivé vody.

Co všechno v nových kanceláří myhive můžete najít?

  • V celé kanceláři jsou výškově nastavitelné stoly s integrovanými nabíječkami mobilních telefonů.
  • Všechny skleněné příčky vypadají na první pohled jako jednoduché zasklení. Jedná se však o speciálně navržená dvojitá skla se zlepšenými akustickými vlastnostmi, doplněná dřevěnými dveřmi s technologií Salto.
  • Nezapomenutelným prvkem jsou zasedací místnosti, kterým dominují pohybová čidla. Při vstupu do místnosti se automaticky zapne televizor určený pro prezentace.
Zasedací místnost s kaktusovou tapetou a barevným kobercem v kancelářích myhive

Barvy a tvary
na každém kroku

Celý koncept je založen na tapetách různých stylů. Klient se výslovně vyhnul fádním bílým stěnám, což zvýšilo naši schopnost popustit uzdu kreativitě. Základní barvou je výrazná červená, která se v jednotlivých prvcích objevuje v celé kanceláři.

Dalším zajímavým prvkem je přiznaný vzhled betonu na stropě, který je v zasedacích místnostech a společných prostorách zvýrazněn také speciálními akustickými svítidly v různém barevném a světelném provedení. Na podlaze se nešetřilo. V kancelářích byl navržen vyšší standard koberců, stejně jako u vinylu, ve všech společných místnostech a zónách. Pro dosažení útulného dojmu byl vinyl doplněn kvalitními kusovými koberci.
Společenská zóna pro zaměstnance společnosti myhive s úložnými boxy a rostlinami

Významnou
roli hrají dekorace

Významným prvkem celého prostoru jsou dekorace. Zlepšují atmosféru v prostředí kavárny, působí také kreativně a zároveň zobrazují prvky města Bratislavy. Bylo použito přibližně 70 obrazů, různé dekorativní sošky
a speciální neonový nápis umístěný na recepci. Příjemný dojem vytvářejí rostliny, které jsou téměř na každém kroku.

Chcete svým zaměstnancům dopřát prostředí, ve kterém vládne kreativita a pohodlí?
Dejte nám vědět. Zpracujeme všechny vaše požadavky, navrhneme a postavíme prostor, do kterého se budou všichni rádi vracet.

Autor fotografií: Aeternus Pictures - Tomáš Schiller

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.