Nová dispozice jako základ působivých kanceláří

Lokalita

Smíchov, Praha 5

Klient

Mezinárodní spol.

Plocha

1 400 m²

Realizace

12/2021

Ke každé rekonstrukci přistupujeme komplexně a nezřídka zcela měníme dispozice původních kanceláří s cílem přinést klientům praktičtější, modernější a v neposlední řadě také zdravější pracovní prostředí. Důkazem je projekt rekonstrukce kancelářských prostor mezinárodní společnosti a přeuspořádání dvou podlaží o rozloze více než 1400 m2.

Relaxační zóna s variabilním nábytkem

Přes překážky
k nové dispozici

Původní kanceláře klienta přestaly odrážet moderní design a požadavky na pracovní prostředí. Vhodným řešením se tak stala kompletní rekonstrukce a zásadní přeuspořádání na základě požadavků klienta. CAPEXUS se postaral jak o architekturu a vypracování projektové dokumentace, tak také o realizaci a vybavení kancelářským nábytkem. To vše v rámci našeho komplexního přístupu Design & Build.

Zasedací místnost v modrých tónech

Bez komplikací

Již samotná změna dispozice však přinesla celou řadu zajímavých výzev v oblasti technologie budov. Při úpravě jsme se museli vypořádat s komplikovanými rozvody technologií a členitými podhledy, které jsou součástí původních administrativních prostor. Ani takové překážky však náš tým nezaskočí. Přeuspořádání proběhlo dle plánu a bez komplikací.

Lobby s recepcí s přírodními prvky

Co patro,
to firemní barva

Nové kanceláře se rozkládají celkem na dvou podlažích, přičemž každé z nich je odlišeno prostřednictvím kombinace firemních barev. Takové řešení působí elegantně a zároveň podtrhuje celou korporátní identitu. Velmi zajímavým designovým řešením a nepřehlédnutelným elementem nových kanceláří je recepce ve schodišťovém atriu.

Světlá firemní kuchyňka s možností sezení

Udržitelně i prakticky

Kvalitní akustika v kanceláři hraje klíčovou roli a tato realizace není výjimkou, zajímavostí stojící za pozornost je použití heraklitu. Lisované desky z dřevité vlny
z jehličnatého dřeva představují nejen funkční, ale také udržitelné řešení. Na životní prostředí myslí také LED osvětlení a moderní vybavení kuchyněk.


Autor fotografií: Petr Andrlík

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Další z našich referencí

Pierre Fabre

Pierre Fabre

Global IT Services

Global IT Services

Samsung

Samsung

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.