Multimediální showroom pro PASSERINVEST

Lokalita

BBC Brumlovka

Klient

PASSERINVEST GROUP

Plocha

45 m²

Realizace

05/2019

Společnost PASSERINVEST GROUP představila evropský unikát v podobě multimediálního showroomu BB CENTROOM, který slouží pro reálnou a zároveň nadčasovou prezentaci historie, současnosti a budoucnosti rozvoje komplexu BB Centrum Brumlovka. CAPEXUS showroom pro PASSERINVEST GROUP realizoval.

3D plastický model v multimediálním showroomu firmy PASSERINVEST

Vznik centra

Prezentace jim ukazuje vznik a vývoj BB Centra, od uplynulých etap až po plánované projekty, a to jak
z pohledu bydlení či nabídky administrativních prostor, tak
i z pohledu celkové občanské vybavenosti. Návštěvníci mohou také díky projekci cestovat časem zpátky do minulosti a dozvědět se něco z historie této michelské lokality. Díky prohnuté promítací stěně s imerzivní projekcí na plochu 14,3 m² se diváci stávají součástí zážitku. Reálný 3D plastický model BB Centra, vyrobený v měřítku 1:450 celkový zážitek z prezentace prohlubuje.

Díky dobře zvolené architektuře vzniklo v prostoru i zákaznické centrum, které budeme aktivně využívat pro naše obchodní aktivity. Můžeme svým obchodním partnerům či zástupcům firem, kteří hledají nové moderní kanceláře, jednoduše představit, co BB Centrum nabízí. Cílovou skupinou může být ale i široká veřejnost, kterou zajímá nabídka rezidenčního bydlení v místě nebo zástupci veřejného sektoru a státní správy či studenti, které zajímá urbanizmus, společenská odpovědnost, životní prostředí, moderní město a infrastruktura.
Vladimír Klouda, výkonný ředitel, PASSERINVEST GROUP
3D model BB Centra s moderními technologiemi v PASSERINVEST showroomu

Model BB Centra

Moderní technologie vládne i samotnému modelu BB Centra v čele s interním LED zvýrazněním budov, videomappingem prostřednictvím dvou synchronních projektorů a panoramatickou projekci, kterou zajišťují tři synchronizované projektory v režimu vzájemného prolnutí (edge-blending).

Realizace BB Centra od CAPEXUSu pro firmu PASSERINVEST

Prostorový zvuk

Celkovou atmosféru prezentace dokresluje i speciální zvuková aparatura pro prostorový zvuk. V každé prezentaci se objevují všechny zmíněné instalované prvky. Na stěnách i podlaze je pak použita speciální stěrka od firmy Němec.

Jsem velmi rád, že jsme se rozhodli pro tento inovativní a v našem oboru netradiční typ prezentace. BB Centrum je vlajkovým projektem naší společnosti. Budujeme zde moderní a udržitelnou pražskou čtvrť. Prostřednictvím multimediální místnosti BB Centroom jsme schopni reálně ukázat a debatovat nad rozvojem infrastruktury a urbanizmu s ohledem na budoucí vývoj a další generace. Věřím, že investice téměř 12 mil. Kč do tohoto showroomu doplní již dříve investované prostředky do celého areálu BB Centra a bude dalším přínosem jak pro širokou a odbornou veřejnost, tak i pro obchodní činnost naší společnosti.
Radim Passer, zakladatel a CEO, PASSERINVEST GROUP

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.