Když mobilní příčky hrají prim

Lokalita

myhive Vajnorská | Tower 1, Bratislava

Klient

IMMOFINANZ

Plocha

100 m²

Realizace

1/2022 - 5/2022

Spolupráci se značkou myhive z portfolia IMMOFINANZ jsme již zmínili ve více referencíchProto si velmi vážíme důvěry, kterou do nás klient
od roku 2019 vkládá.

Prostorná zasedací místnost v barvách

Zasedačky pro všechny

Tentokrát jsme šili na míru zasedací místnosti ve 2. nadzemním podlaží, které jsou určené pro všechny nájemníky v budově. Projekt jsme realizovali formou design & build od návrhu, přes projektovou dokumentaci až po realizaci včetně interiérového vybavení.

Zasedačka s přepažením

3 v 1

Inspirací byl myhive koncept coworkingu. Prostor je rozdělen do tří zasedacích místností, přičemž velmi rychlým a elegantním způsobem je možné vytvořit jeden inteligentní prostor pro setkání většího množství osob. Mobilní příčky ovšem tentokrát slouží nejen z praktického, ale také z funkčního a estetického hlediska. Jsou totiž navrženy z akustického obkladu v nerušivém
barevném provedení.

Technologicky vybavená zasedací místnost

Technologie i design ruku v ruce

V jednotlivých částech se nachází obrazovka
na stojanech pro zvýšenou mobilitu a flexibilitu, popisovatelná tabule z lakovaného černého skla, projekční plátno a vzduchotechnické jednotky pro zvýšení komfortu a kvality vzduchu.

Celkový estetický nádech doplňují svítidla, koberce a barevné židle. Stěny zútulňují tapety floristického charakteru.

Tento projekt značí, že praktické využití prostoru nemusí znamenat nudu. Naopak, sofistikované využití a technické návrhy použitého materiálu mohou vytvořit moderní a nadčasový prostor. Společnost CAPEXUS je plně k dispozici při tvorbě všech klientových potřeb. Stačí se na nás obrátit a spolu s naším kreativním týmem zpracujeme všechny požadavky do nejmenších detailů.


Autor fotografií: Aeternus Pictures - Tomáš Schiller

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.