Využijte na maximum příležitost pro změnu, kterou vytváří návrat zaměstnanců do kanceláří. Jak přesun z home officu do firem zvládnout co nejlépe? A co udělat pro to, aby se z kanceláří stalo lepší místo, než když jsme tam pracovali naposled? Společná online konference Assessment Systems, CAPEXUS a Fitgee vám představí nové návyky a přístupy k práci. Objevte kroky vedoucí k firemnímu prostředí, ve kterém se pracuje efektivněji a pohodověji než kdykoliv předtím

Máte zájem o záznam z konference?

Prosím, vyplňte následující formulář. Poté budete přesměrováni na stránku s celým záznamem z online konference.

Program

9:00 až 9:05 – Začátek konference
9:05 až 9:40 – Nová tvář kanceláří -  Apolena Weissová, CAPEXUS
9:40 až 10:15 – Fit Office - Katarína Železná, Fitgee
10:15 až 10:50 –  Duševní zdraví a návrat do kanceláře - Nikola Kročková a Adam Šíma, Assessment Systems
10:50 až 11:00 – Závěr konference

Nová tvář kanceláří: 4 principy moderního pracovního prostředí

Do kanceláře na půlku týdne a rozhodně ne dělat individuální práci za stolem v univerzálně nevhodném openspace. Přístup k práci se nezvratně změnil a pracovní prostory se tomu také přizpůsobují. Ve společnostech dochází k restartu potřeb kanceláří. Bude v prostorách navržena zóna pro tichou práci, týmový hybridní prostor, spací místnost a co specifikace vybavení zasedaček? Vyslechněte si, jaké základní principy je potřeba v nových prostorech uvažovat. 

FIT OFFICE: Aby návrat do kanclu nebolel a mozek myslel

Na židli trávíme i dvanáct hodin denně. Sezení je tedy vůbec nejčastější aktivitou, kterou děláme. A tak bychom měli velmi dobře vědět, jak na práci za počítačem, aby nás nic nebolelo a lépe nám to myslelo. Jak po návratu do kanceláře rozhýbat své kolegy a probudit v nich zdravější návyky, jež jim doopravdy vydrží? Proč klasické Dny zdraví ke změně nestačí? Z jakého důvodu stál doopravdy loňský rok firmy na bolestech zad 2,4 miliardy korun? A jak vytvořit pohybové benefity, které nebudou jenom pro patnáct nadšenců jógy? Těšit se můžete především na praktické tipy, jak udělat z kanceláří zdravější a produktivnější místo pro sebe i své kolegy. 

Duševní zdraví, dopady a návrat do kanceláře: Covid aneb cesta tam a zase zpátky 

Návrat do kanceláří představuje pro zaměstnance další velkou mentální výzvu. Proč může být přesun do firemního prostředí opravdu psychicky náročný? Jak ho zvládnout co nejlépe a co bude klíčem pro návrat bez stresu i úzkosti? Dozvíte se také, jak se během pandemie proměnil svět práce a jaké dopady to má na duševní zdraví zaměstnanců. A pochopíte, jak se co nejlépe adaptovat na současnou situaci i jaké další výzvy na nás s příchodem do kanceláře čekají.

Speakeři

V Assessment Systems pracuje jako mezinárodní produktová manažerka Employee Assistance Programu, jako vedoucí české asistenční linky pro zaměstnance a sama působí jako krizová interventka. Také vede workshopy zaměřené na duševní zdraví, které je zároveň hlavním tématem, jímž se ve firmách zabývá.
Nikola Kročková, Assessment Systems
Ve společnosti CAPEXUS vede oddělení Workplace Consultancy a má dlouholeté zkušenosti z nemovitostního trhu. Jako konzultantka pracuje s klientem, aby pochopila nejen obchodní potřeby a cíle, ale také procesy a projektový management. Zpracovává plán řízení změn, jak implementovat nové principy pracoviště ve společnosti, jelikož kancelář dnes zdaleka neznamená jen samotný fyzický prostor.
Apolena Weissová, CAPEXUS
V Assessment Systems pracuje na pozici konzultanta. Hlavní oblastí jeho práce je pracovně psychologická diagnostika. Mimo další oblasti se zabývá problematikou well-beingu a duševního zdraví.
Adam Šíma, Assessment Systems
Zakladatelka a CEO startupu Fitgee, který učí zaměstnance firem, jak na produktivnější den bez bolesti a pracovních neschopenek. Ráda objevuje nové možnosti, které pomáhají lidem zůstat při časově náročném zaměstnání fit. Zajímá se také o to, jak díky pohybu zlepšit fungování mozku a být v práci produktivnější. Věří, že každý seminář, webinář či workshop je především příležitostí inspirovat účastníky ke změně.
Katarína Železná, Fitgee

Moderátor

Marketingová specialistka ve společnosti CAPEXUS s vášní pro design interiéru má zkušenosti s marketingovou komunikací, strategií, řízením značky, online marketingem, i psaním PR textů. Mimo to pořádá workshopy a jiné akce a to převážně na témata v oblasti pracovního prostředí.
Martina Prášková, CAPEXUS

Organizátoři