Project Manager HVAC

vzduchotechnika | chlazení | topení | zdravotechnika

Popis pozice

  • řízení a zodpovědnost za projekty/stavby
  • tvorba rozpočtů s našimi rozpočtáři v oboru vzduchotechnika, chlazení, topení a zdravotechnika
  • vytváření dokumentace TZB
  • tenderování subdodávek
  • řízení a kontrola kvality dle projektové dokumentace
  • pravidelné informování klienta v průběhu celého procesu
  • jednání s projektanty, dodavateli, investory
  • vedení realizačního týmu stavební poradenství

Co požadujeme

  • VŠ vzdělání stavebního nebo strojního směru
  • dobrou znalost práce v AutoCAD a MS Office, zejména Excel
  • schopnost číst v technické dokumentaci
  • znalost stavebních konstrukcí, materiálů a technologie provádění staveb
  • otevřenost, cílevědomost, zodpovědnost a časová flexibilita
  • aktivní a iniciativní přístup k práci a zadaným úkolům
  • praxe v projektovém managementu výhodou
  • znalost anglického jazyka je výhodou, ne podmínkou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • nástup možný ihned výhodou

Co nabízíme

  • základní plat + projektové bonusy
  • vzdělávání v oboru
  • jazykové kurzy
  • dotovanou MultiSport kartu
  • 25 dní dovolené + jednorázový bonus měsíční dovolené navíc po 4 letech
  • narozeninové volno
  • sick-days a práce z domova po dohodě
  • teambuildingy a grilovačky na terase (nudit se u nás nebudete!)
  • jóga, masér a ovoce na pracovišti
  • neformální firemní kultura

Naše volná židle čeká jen na vás

Máte pocit, že si sedneme? Nejlepší příležitost se k nám přidat!

Životopis