Project Manager HVAC

Popis pozice

  • řízení a zodpovědnost za projekty/stavby/rozpočty
  • příprava a tvorba rozpočtů projektů vzduchotechniky a rozvodů tepla a chladu
  • příprava, porovnání a vyhodnocování nabídek subdodavatelů
  • řízení montážních prací HVAC
  • zajišťování autorského dozoru
  • koordinace prací s profesemi TZB
  • tvorba objednávek zboží a jeho dodání na staveniště
  • komunikace s klienty, zpracování jejich požadavků
  • jednání s projektanty, dodavateli, investory

Co požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • dobrá orientace v technické dokumentaci
  • znalost cenění a poptávání produktů HVAC
  • projekční činnost HVAC s důrazem na topení a chlazení
  • znalost stavebních konstrukcí, materiálů a technologie provádění staveb
  • velmi dobrou znalost práce v AutoCAD a MS Project
  • dobrou znalost práce s MS Office, zejména Excel
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • znalost anglického jazyka je výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • nástup možný ihned výhodou

Co nabízíme

  • základní plat + projektové bonusy
  • vzdělávání v oboru, jazykové kurzy
  • dotovanou MultiSport kartu
  • až 25 dní dovolené + bonus měsíc dovolené navíc po 4 letech
  • sick-days a práce z domova po dohodě
  • teambuildingy a grilovačky na terase (nudit se u nás nebudete!)
  • jóga, masér a ovoce na pracovišti
  • neformální firemní kultura

Naše volná židle čeká jen na vás

Máte pocit, že si sedneme? Nejlepší příležitost se k nám přidat!

Životopis