Cost Manager

Rozpočtář/přípravář

Popis pozice

  • zpracování nabídkových rozpočtů jednotlivých zakázek
  • zpracování odbytového rozpočtu pro nabídkovou činnost, na základě vypracování nákladové ceny
  • technická kontrola projektové dokumentace a výkazů výměr
  • odpovědnost za správnost a úplnost vytvořených rozpočtů
  • zjišťování technických informací nezbytných k efektivnímu sestavení rozpočtu a cenové nabídky (včetně návrhů alternativních technických řešení)
  • poptávání subdodavatelů vč. následného vyhodnocování cenových nabídek
  • výběrová řízení s dodavateli
  • oceňování výkazů výměr
  • tvorba změnových listů (vícepráce/méněpráce)
  • účast na kontrolních dnech stavby
  • komunikace s investory a projektanty při zpracování nabídkových rozpočtů
  • vypracování Plánu organizace a Harmonogramů výstavby
  • odpovědnost za vedení a zakládání dokumentace a dokladů na svém úseku

Co je pro nás podstatné

  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
  • praxe na obdobné pozici, případně ve stavební výrobě výhodou
  • odborná zdatnost a zájem o obor stavebnictví
  • zkušenosti se zpracováním rozpočtů dle zákona 137/2006 Sb. o veřejných zakázkách výhodou
  • znalost čtení projektové a technické dokumentace
  • znalost stavebních konstrukcí, materiálů a technologie provádění staveb
  • dobrou znalost práce s MS Office, zejména MS Excel
  • znalost základních funkcí a práce v AutoCad a MS Project výhodou
  • komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, důslednost, pečlivost
  • schopnost samostatného řešení problémů a organizační schopnosti, logické myšlení
  • aktivní a iniciativní přístup k práci a zadaným úkolům, časová flexibilita
  • smysl pro fair-play a schopnost týmové práce
  • aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme

  • základní plat + projektové bonusy
  • vzdělávání v oboru, jazykové kurzy
  • dotovanou MultiSport kartu
  • 25 dní dovolené + bonus měsíc dovolené navíc po 4 letech
  • narozeninové volno
  • sick-days a práce z domova po dohodě
  • teambuildingy a grilovačky na terase (nudit se u nás nebudete!)
  • jóga, masér a ovoce na pracovišti
  • neformální firemní kultura

Naše volná židle čeká jen na vás

Máte pocit, že si sedneme? Nejlepší příležitost se k nám přidat!

Životopis