CAPEXUS oznamuje povýšení Michaely Miženkové na pozici Senior Business Development Manager

Společnost CAPEXUS s potěšením oznamuje, že Michaela Miženková se posouvá z pozice Business Development Manager na pozici Senior Business Development Manager. Michaela bude nadále součástí týmu vedeného Alexandrou Tomáškovou, Chief Commercial Officer.

Som nesmierne vďačná za príležitosť, ktorú mi Capexus dal, a teším sa na výzvy, ktoré ma čakajú na pozícii Senior Business Development Manager. Som presvedčená, že moje doterajšie skúsenosti a úspechy mi pomôžu zohrávať kľúčovú úlohu pri raste a prosperite spoločnosti. V Capexuse som obklopená talentovanými kolegami a inšpiratívnym vedením, vďaka čomu verím, že spoločne dosiahneme skvelé výsledky.
Michaela Miženková Senior Business Development Manager, CAPEXUS

Michaela Miženková působila na pozici Business Development Manager od roku 2020. Během této doby se osvědčila jako klíčový člen týmu a výrazně přispěla k rozvoji společnosti. Její hlavní činností je identifikace nových obchodních příležitostí a komunikace s klienty.

Michaela je velmi pracovitá a má neskutečný tah na branku. Vybudovala si pevné vztahy s klienty a ti se často vrací. Nová role Michaely je tak logickým krokem. Jsme rádi, že ji můžeme povýšit na tuto klíčovou pozici a těšíme se na její další přínosy pro náš tým a společnost.
Alexandra Tomášková Chief Commercial Officer, CAPEXUS

Autor fotografií: Michaela Bursíková

Publikováno: 10. 7. 2024

Zaujal vás tento článek? Sdílejte jej.