CAPEXUS oznamuje novou generální ředitelku: Vedením společnosti je pověřená Monika Younis

CAPEXUS, přední společnost v oblasti realizace moderních komerčních prostor, s potěšením oznamuje, že novou generální ředitelkou se stává od 1. července 2024 Monika Younis.

Monika Younis, která působí ve společnosti CAPEXUS již 5 let, přináší do své nové role bohaté zkušenosti z trhu komerčních nemovitostí.

Jsem nesmírně poctěna důvěrou, kterou mi ČEZ ESCO a zakladatelé společnosti CAPEXUS prokázali. Těším se na to, že budu moci vést CAPEXUS do nové éry růstu a inovací. Mým cílem je pokračovat v naší misi poskytování špičkových komerčních interiérů, které nejenže odpovídají potřebám našich klientů, ale také překonávají jejich očekávání. Stejně tak je pro nás klíčové rozšiřování aktivit do dalších segmentů. Věřím, že společně s naším talentovaným týmem dokážeme posunout naši společnost ještě dál.
Monika Younis CEO, CAPEXUS
Monika Younis

Nově do rady jednatelů vstupuje Ludvík Lusk, který bude i nadále zastávat pozici CTO. V radě jednatelů zůstává CFO společnosti
Blanka Marešová a Eva Hýsková Hánová.

Ludvík Lusk
Blanka Marešová
Eva Hýsková Hánová

Změny navazují na již dříve ohlášený příchod Alexandry Tomáškové do role obchodní ředitelky (CCO), která mimo obchodní aktivity v CAPEXu zastřeší tématiku udržitelnosti a také propagaci nového produktu revitalizace budov. Tyto oblasti jsou v synergii s budoucím směřováním strategie firmy.

Zakladatelé společnosti Daniel Matula a Karel Konečný z vedení společnosti nyní odchází.

Za 13 let se nám podařilo vybudovat něco jedinečného a realizovat stovky projektů. Jsem pevně přesvědčen o tom, že CAPEXUS předáváme do dobrých rukou.
Daniel Matula zakladatel společnosti CAPEXUS

Se zkušeným managementem s jasnou vizí pokračuje CAPEXUS ve svém dalším růstu a práci pro významné klienty po celé České republice. Společnost se v roce 2021 stala součástí holdingu ČEZ ESCO z energetické skupiny ČEZ a dlouho plánované změny jsou dalším krokem k uspokojení poptávky po realizacích inovativních a udržitelných projektů.


Autor fotografií: Michaela Bursíková

Publikováno: 27. 6. 2024

Zaujal vás tento článek? Sdílejte jej.