Stavařina jinak

Poslechněte si praktické rady a tipy, jak uvažovat nad pracovním prostředím, kde trávíme mnoho hodin a jak ho správně navrhovat. Provedeme vás různými kancelářskými koncepty, zaměříme se na interiérový design a v neposlední řadě se budeme věnovat vedení kancelářských projektů. Na závěr nebude chybět diskusní setkání na téma správného návrhu kanceláře.

Místo konání: Zoom

Datum akce: 10. 11. 2021

Čas: 10:00 – 11:30

Registrace: zdarma

Máte zájem o registraci na akci? 

Akce je určena pro studenty, pedagogy i lidi z odborné praxe.

Přednášející 

Ve společnosti CAPEXUS vede oddělení Workplace Consultancy a má dlouholeté zkušenosti z nemovitostního trhu. Jako konzultantka pracuje s klientem, aby pochopila nejen obchodní potřeby a cíle, ale také procesy a projektový management. Zpracovává plán řízení změn, jak implementovat nové principy pracoviště ve společnosti, jelikož kancelář dnes zdaleka neznamená jen samotný fyzický prostor.
Ing. Apolena Weissová, CAPEXUS
Zkušený architekt v oboru interiérového designu se zaměřením na kancelářské prostředí, životní prostor a architektonický design. Ve společnosti CAPEXUS vede tým architektů a participoval na projektech například pro firmy UnicreditBank, MSC, Takeda, Vodafone nebo MonstarLab. V roce 2019 získal akreditaci WELL, která se zaměřuje na parametry vnitřního prostředí, které ovlivňují zdraví a pohodu uživatelů budovy.
Ing. arch. Jan Andrle, CAPEXUS

ve spolupráci s VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ

Zaujal vás tento článek? Sdílejte jej.