Zázemí společnosti ResMed

Lokalita

City Point, Praha 4

Klient

ResMed

Plocha

250 m²

Realizace

4/2O16

Další z realizací společnosti CAPEXUS je nedávno dokončené zázemí českého zastoupení společnosti ResMed, odborníka v oblasti zdravého spánku, v budově CityPoint na Praze 4. 

Pohled skrz skleněnou příčku zasedací kanceláře společnosti ResMed do prosvětleného openspacu.

Co ovlivnilo výsledek

Převzaté kanceláře prošly mnohými stavebními úpravami, včetně elektroinstalace a technického zařízení budov. Realizace věrně kopíruje návrh našich architektů, jehož barevnost a materiálové řešení je značně ovlivněno nejen firemní identitou a posledními trendy, ale také predispozicí samotného prostoru.

Vstupní recepce společnosti ResMed tvořená recepčním pultem s logem společnosti a modrým křeslem pro návštěvy zpestřuje tapeta s přírodním motivem.

Nejen kanceláře

Z parteru přístupný kancelářský prostor je tvořen vstupní recepcí a vyšetřovnami, v zadní části otevřenou kanceláří s přičleněnou kuchyňkou a zasedací místností. Prostor byl oddělen skleněnými příčkami Verti a do kanceláří byl dodán jak atypický nábytek, tak nábytek od společnosti ACTIU, konkrétně stoly a pohovky řady LONGO, židle URBAN, křesla CRON či barové židličky MIT.

Pracovní místa jsou ve vzdušných kancelářích ResMed odděleny bílými SDK příčkami s otvorem vyplněným květinami.

Nápadité dělení

SDK příčky krásně separují jednotlivá pracovní místa, zároveň ale díky otvorům s květinami prostor nezmenšují a působí jako nápaditý designový prvek. Interiér je mimo jiné doplněn také o celoplošné tapety, které barevně ladí s celým konceptem. 

Recepce společnosti ResM

City Point

City Point – moderní kancelářská budova od architekta Richarda Meiera. Nachází se na Pankráci – jedné z nejvyhledávanějších kancelářských lokalit dneška. K pronájmu nabízí přibližně 8 000 m2 kancelářských ploch třídy A. Vystavění této budovy znamenalo první krok v realizaci celého projektu CITY.  
Tento projekt se může pyšnit jasnou situační výhodou jednak v oblasti dopravy a jednak v blízkosti rozmanitých služeb díky obchodnímu centru Arkády. Kromě snadného přístupu autem je City Point také skvěle dostupná i ze stanice metra Pankrác na lince C, přičemž je plánováno rozšíření o linku D. 

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.