Vyladěná studia pro rádia Seznam.cz

Lokalita

Palác Křižík, Praha 5

Klient

Rádiová studia Seznam.cz

Plocha

280 m²

Realizace

2/2021

Nejčastěji se věnujeme kancelářím, ale nezůstáváme pouze u nich. CAPEXUS stál u zrodu moderních studií pro rádiové stanice společnosti Seznam.cz na pražském Smíchově. Ta mají velmi specifické požadavky na akustiku
a technologie spojené s vysíláním hudebních novinek a informací do éteru. Prohlédněte si jedinečný interiér.

Prostor rádiových stanic se stylovým nábytkem a dekorací v podobě vinylových desek

Změna frekvence

Celý prostor prošel zásadní proměnou a pečlivou přestavbou, která přináší jak designové, tak funkční novinky. Z původních kanceláří o rozloze 280 m² se stalo zázemí rádiových stanic, které již na první pohled přiznává lásku k hudbě a rozhlasovému řemeslu.

Osvědčenou kombinaci černé, červené a bílé barvy doplňují další barevné akcenty. Jejich nositeli jsou jak kusy stylového nábytku, tak například dekorace v podobě vinylových desek umístěných na stěně. Dominantou v prostoru jsou jednoznačně masivní černé stoly sloužící zaměstnancům z řad moderátorů.

Nahrávací studio pro podcasting s mikrofony a komfortním posezením

Pro čistý zvuk

Třebaže kvalitní akustika v kanceláři představuje velmi důležitý prvek našich realizací, není velkým překvapením, že hudební studia jsou z pohledu akustiky zcela specializovanou kapitolou. V prostoru je třeba odstranit veškeré nežádoucí ozvěny a ruchy. Stejně tak nesmí docházet k výpadkům instalace.

Profesionální nahrávací studio s mixem a technikou s dekorací vinylových desek

Vysílání bez komplikací

Naše řešení prezentuje zcela atypické skladby příček, akustické panely a precizně provedenou elektroinstalaci se spolehlivým zapojením všech potřebných technologií. Eliminovány byly také další potenciální zdroje hluku. V oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky byly provedeny všechny nutné kroky a výsledkem jsou studia připravená na vysílání bez komplikací.

Rádi pro vás realizujeme nejen hudební či podcastové studio, ale kompletní kanceláře od A do Z.
Pomáháme firmám růst, proto nás neváhejte kontaktovat. Náš profesionální tým přináší individuální přístup a zkušenosti ze stovek realizací pro malé i velké firmy.


Autor fotografií: Kamil Grygo

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.