V nových kancelářích Monster jde práce od ruky

Lokalita

Praha 8 - River Garden

Klient

Monster Worldwide CZ

Plocha

2 050 m²

Realizace

4/2022

Společnost Monster již 25 let propojuje kandidáty se zajímavými pracovními příležitostmi na trhu práce. To vše s cílem učinit každé pracoviště šťastnější a produktivnější. Nábor nových zaměstnanců jde ruku v ruce s pracovním prostředím, a proto si velmi vážíme důvěry, kterou v nás vložilo české zastoupení. Prohlédněte si výsledek naší spolupráce.

kuchyňka s vysokým barovým stolem

Splynutí dvou pater

Jedním z rozhodujících faktorů, proč si nás klient vybral, je náš komplexní Design & Build přístup. Pandemie přinesla nové podmínky a zavedení hybridního režimu. Celá řada zaměstnanců tak využívá možnost pracovat částečně na home office, a proto se vedení společnosti rozhodlo zmenšit velikost svých kanceláří.

Připravili jsme tak kompletní projektovou dokumentaci a promyšlený architektonický návrh, který redukuje prostor kanceláří v karlínské budově River Garden z původních dvou pater na jedno.

chodba se zaoblenou stěnou

Výzvou bylo zjednodušení interiéru a částečné oproštění od původního návrhu. Ten charakterizovaly především oblé tvary. Na druhou stranu bylo součástí zadání ponechání původního stropu a stávajících
podlahových krytin.

relaxační koutek se sedacím vakem
Celkově se realizace nese v duchu otevření, modernizace a praktického prosvětlení, s čímž koresponduje také skladba interiérového vybavení.
úložné boxy na osobní věci v openspace kanceláři
dřevěné lamely s rostlinami
designové akustické panely ve firemních barvách
zavěšené rostliny na kovové mřížce
relaxační zóna s variabilním nábytkem

Monstrózní charakter

Nepřehlédnutelná firemní identita se zcela zřejmě odráží v designu kanceláří. Na první pohled zaujme barevná paleta, ve které dominuje fialová a tyrkysová. Tyto dvě barvy se v interiéru dokonale doplňují, pomyslné zateplení přináší dřevěné prvky

Přehlédnout nelze ani tvarosloví. Navazovali jsme na stávající polepy skleněných příček s grafickými trojúhelníky a kruhy.

barový a jídlení stůl se zavěšenými žárovkami a akustickou stěnou

Tyto akcenty se propisují na dalších prvcích včetně akustických panelů. Do kanceláří jsme doplnili další akustické prvky, které v původní podobě zcela chyběly. Velmi atraktivním propojujícím prvkem celého návrhu jsou lamely s okýnky pro zeleň.

dřevěné kolo

Menší prostor je příležitost

Optimalizace plochy kanceláří Monster je důkazem, že i na menším prostoru je možné docílit skvělých výsledků. To vše v souladu s požadavky na zachování některých prvků a akcentování firemní identity.

Pokud ani vy nechcete kvůli menšímu prostoru dělat zbytečné ústupky z vlastních nároků, neváhejte nás kontaktovat. Zkušenosti našich odborníků vás přesvědčí o tom, že investovat do kvality se vyplatí.


Autor fotografií: Martina Prášková

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.