Útulné kanceláře pro zkušené IT odborníky z firmy NOTIX

Lokalita

Praha 4 - Pacovská ul.

Klient

NOTIX

Plocha

600 m²

Realizace

8/2O20

Hashtag #notixtodelajinak se stal jedním z inspirativních prvků realizace moderních kanceláří pro IT specialisty, kteří vyvíjí vlastní sofistikovaná řešení. Pro více než 600 m2 připravil CAPEXUS originální návrh, který dokázal zaujmout a zároveň přinést podstatné změny do již téměř připravených prostor. Prohlédněte si výsledek a objevte kanceláře poskytující dokonalou kombinaci komfortu, moderního designu a klidu pro soustředěnou práci.

Designové kanceláře s akustickými prvky a ergonomickým interiérem

Když jsou
překážky výzvou

Třebaže měl náš tým dostatečně volné ruce a plnou důvěry klienta, bylo nutné vycházet z limitů nových prostor, kam se firma stěhovala. Ty byly od pronajímatele již předpřipraveny do podoby uzavřených místností. Mnoho firem by ve stejné situaci pravděpodobně rezignovalo na větší změny, ale CAPEXUS chtěl i přes překážky splnit přání klienta a nabídnout v rámci možností otevřené prostory doplněné o vlastní designové prvky. Úprava dispozice vyžadovala získání souhlasu
a následné vybourání cihlových stěn.

Tyto změny přinesly do projektu možnost lépe pracovat s dostupným místem a rozmístěním jednotlivých částí od zasedaček až po sympatický work lounge.
Výsledný efekt popisuje architektka ze společnosti CAPEXUS, Michaela Zámečníková
Coworking space s komfortním nábytkem pro relax

Kanceláře, kde vznikají inovace

Informační technologie jsou jedním z nejdynamičtěji vyvíjejících se odvětví. Tato skutečnost se propisuje také do charakteru kanceláří, které sází na propojení celého týmu vývojářů, inovativní přístup a promyšlené zasazení všech prvků včetně jednotlivých pracovních stanic.
To vše za doprovodu nekompromisního komfortu
a zajímavých prvků. Jedním z nich je také časová osa
na chodbě. 

NOTIX je jedna velká rodina a tato časová osa s fotografiemi z různých teambuildingů je skvělou připomínkou všech společných zážitků. A místa na pokračování je na ose dostatek. Odkryté kabely a osvětlení odkazují na technické aspekty, zatímco dekorativní grafika
a barevná paleta symbolizují smysl pro promyšlený design. Celý prostor hravě propojují polepy a akustické prvky v podobě koleček
a trojúhelníků, které vycházejí z brand identity společnosti.

Velkou roli v celkovém dojmu hraje také atypický nábytek, pohodlné židle Noom 50 od ACTIU a další moderní kusy.
Lenka Zemanová, Furniture Managerka ze společnosti CAPEXUS.

Reprezentativní prostory 

Pohodlné křeslo v rohu s akustickými prvky na zdi pro větší soukromí

Zachování původních prvků

Část vybavení pochází také z původních kanceláří.
O samotné stěhování rozměrných kusů se postaral opět CAPEXUS v čele s Lukášem Maškem, Project Managerem za nábytek, který zároveň nainstaloval veškeré akustické prvky.

S kolegy máme pocit, že jsme stěhováním nepřeskočili jen několik ulic, ale hlavně mnoho úrovní kvality pracovního prostředí. Tým CAPEXu naslouchal našim přáním a vytvořil útulný prostor obývákového stylu v rekordním čase, kde se rádi scházíme nejen při práci.
Lucie Šlefrová, HR manažerka společnosti NOTIX
Zasedací místnost s ergonomickými křesly a designovými akustickými prvky

Zázemí pro
další vývoj

Několikrát zmiňovaný komfort je v případě tohoto projektu důkazem toho, že kanceláře nemusí být strohým prostorem, kde člověk nerad tráví čas. Tato zpětná vazba nám pochopitelně dělá velkou radost. Ostatně zvyšování kvality pracovního prostředí a velký důraz na splnění představ klienta při dodržení termínu i rozpočtu je to, co je pro CAPEXUS zcela klíčové. Pokud i vy chcete proměnit kanceláře a stěhováním nezískat pouze novou poštovní adresu, neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se o váš projekt od začátku do konce.

Autor fotografií: Jiří Bednář 

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.