Upgrade startupovým kancelářím skutečně prospěl

Lokalita

Danube House

Klient

Technologický startup

Plocha

2 200 m²

Realizace

03/2021 – 05/2021

Změny dispozic a zásadní úpravy již realizovaných kanceláří s sebou vždy přináší řadu otázek. Zkušenému týmu CAPEXUS se však podařilo i tentokrát najít odpovědi. Výsledkem jsou moderní kanceláře, které jsou připraveny na další růst úspěšného startupu. Prohlédněte si vydařený „upgrade“ a inspirujte se.

Firemní kuchyňka v moderním stylu s dřevěným dekorem

Bez narušení identity

Rekonstrukce a řada vylepšení stávajících kanceláří se nejvíce promítla do celkových dispozic kanceláří, kuchyně a relaxační zóny. Zásah do funkčního konceptu vyžaduje důraz na pochopení celkového kontextu designu jak z pohledu samotné architektury, tak například použitých materiálů.

Pódium pro přednášky s polštáři a stolečky

Více komfortu

Třebaže úpravy probíhaly v několika fázích, silná firemní identita značky, promyšlená orientace a hravost prostor nebyla jakkoliv narušena. Zaměstnanci si mohou užívat zvýšené úrovně komfortu, přičemž jednou
z nejvýraznějších novinek jsou také sprchy. Ty umožňují dorazit například na kole a před prací si dopřát
osvěžující sprchu.

Akustické prvky

Komfortní zóna s variabilním nábytkem a oddělitelnou dřevěnou stěnou

Mistři truhláři

Zásadní podíl na proměně kanceláří má nové interiérové vybavení v doprovodu truhlářských prací a konstrukcí, přičemž dřevo je podstatnou složkou atmosféry prostor.
V kuchyňce je umístěn kvalitní nábytek značky Actiu. Jednu z klíčových rolí přebírá také nová relax zóna, která slouží jak pro odpočinek a načerpání energie, tak pro neformální pracovní schůzky.

Flexibilní prostor

Relaxační místnost s flexibilním posezením a technickým vybavením

High tech prostředí

V rámci tohoto projektu byl kladen důraz také na funkčnost a technickou vyspělost prostor. K dispozici je tak pochopitelně veškeré potřebné audiovizuální vybavení. Úprav se dočkaly také původní rozvody vzduchotechniky, které byly posíleny a předělány. CAPEXUS v rámci svých projektů myslí nejen na to, co je vidět na první pohled.

Pokud i vy cítíte, že by si vaše kanceláře zasloužily upgradovat, neváhejte nás kontaktovat.
O váš projekt se s radostí kompletně postaráme.


Autor fotografií: Petr Andrlík

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.