Designové prvky u TechSoft Engineering

Lokalita

Vyšehrad Garden, Praha 4

Klient

Vyšehrad Garden

Plocha

200 m²

Realizace

1/2O17

Nové řešení prostor se skládalo ze dvou částí: z open space kanceláří a meeting roomu s relax zónou. Dominantním prvkem prostoru je designová Caimi stěna v zasedací místnosti. 

Zasedací mstnost je od neformálního posezení oddělena zdobnou stěnou.

Oddělení prostoru

Řešení pro stávající kanceláře a zázemí společnosti navrhl architekt společnosti CAPEXUS Bc. Josef Kolář. Hlavním požadavkem klienta bylo vytvoření oddělených částí openspace, a samostatné kanceláře pro manažera týmu. Na základě přání klienta ponechat prostor opticky oddělený byly zvoleny skleněné příčky. 

Neformální posezení je vybaveno nábytkem Actiu, který je pro oživení mimo jiné v hořicové barvě

Relaxační zóna

Část open space kanceláří je zpestřena barevnou kombinací koberců VOXFLOR série San Siro, v zasedacích místnostech série Champs Elysees. Do relaxačních zón a manažerské kanceláře je dodán nábytek ACTIU z řady Longo a konferenční židle Urban.

Celá realizace se odehrála za dva týdny ve spolupráci s klientem, který byl schopen po tuto dobu fungovat v omezeném provozu.

Vyšehrad Garden

Vyšehrad Garden je moderní osmi patrová administrativní budova na prestižní adrese Na Pankráci 26, která nabízí k pronájmu kancelářské prostory o ploše 4600 m². Objekt se vyznačuje skvělou dostupností do centra s vlastními 68 parkovacími místy v podzemních podlažích. Objekt má ve svém vnitrobloku zahradu, která se hodí nejen pro práci uprostřed zeleně (množství zásuvek v zahradě), nýbrž i pro setkávání s obchodními partnery.

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.