Nové kanceláře STATS Perform dýchají pro sportovní data

Lokalita

Dock 04, Praha 8

Klient

STATS Perform ČR

Plocha

1 744 m²

Realizace

11/2020

Zatímco společnost STATS Perform Czech Republic s.r.o. ukazuje skutečnou sílu sportovních dat a technologií, její nové kanceláře v holešovickém administrativním komplexu DOCK 04 jdou příkladem ve spojení praktičnosti s moderním designem. Prohlédněte si jejich interiér.

Open space kancelář s akustickými prvky v kancelářích STATS Perform

Jde o výsledek

Stejně jako ve sportovních disciplínách, tak i v případě nových kanceláří a našich projektů, jde o výsledek. Společnost STATS Perform se stěhovala do zcela nového prostoru s úctyhodnou rozlohou 1744 m2. Kanceláře byly přizpůsobeny požadavkům jednotlivých týmů
a aktuálním trendům v oblasti pracovního prostředí.

GIF mobilní akustické příčky v kancelářích STATS Perform

Variabilní prostředí

Mezi nepřehlédnutelné součásti kanceláří se řadí prosklené příčky a akustické mobilní příčky Verti. Ty se mohou pochlubit nejen příkladnou stabilitou, ale také skvělými akustickými vlastnostmi, které odpovídají standardním stěnám. Mobilní stěny mají tu výhodu, že umožňují snadno vytvářet variabilní prostory. Měnit velikost „hřiště“ dle potřeb tak není žádný problém.

Atraktivní kuchyň s rozměrným ostrůvkem v bílo šedé barvě v kancelářích STATS Perform

Poločasový odpočinek

Nové kanceláře však nemyslí pouze na pracovní výkon,
ale také na potřebný odpočinek
. Kromě relaxačních zón sloužících pro neformální setkávání je k dispozici také atraktivní kuchyně s rozměrným ostrůvkem, která slouží zaměstnancům pro přípravu občerstvení či kávy.

Tento projekt je skvělým příkladem kanceláří, které místo na výstřednost sázejí na kvalitní provedení a vysokou variabilitu. Pokud i vy hledáte nadčasovost a bezchybné provedení kancelářských prostor,
rádi se o váš projekt kompletně postaráme.


Autor fotografií: Miroslav Bednarik

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.