Showroom – objekt Zlatý Anděl

Lokalita

Praha 5 – Anděl

Klient

Zlatý Anděl

Plocha

150 m²

Realizace

11/2O15

Začátkem listopadu jsme dokončili realizaci showroomu v objektu Zlatý Anděl.

Světlá moderní klientská zóna v Showroom Zlatý Anděl podlahu pokrývají koberce VOXFLOR

Možnosti řešení ploch

Přáním našeho klienta bylo vytvořit prostor, který ukáže budoucím nájemníkům možnosti řešení ploch, které si mohou v objektu Zlatý Anděl pronajímat. Tohoto úkolu se chopil tým našich architektů tak, že v otevřené ploše navrhli několik funkčně odlišných celků. Tyto celky jsou od sebe odděleny příčkami, skleněnou nebo dekorativní stěnou. 

Na ploše 142 m2 je ukázka řešení kanceláří, klientských zón, meeting roomů i otevřené kuchyňské linky. V návrhu jsme použili barevné kvalitní koberce společnosti Voxflor. Jejich různými typy a barvami jsou od sebe odděleny jednotlivé funkční zóny. Trendový nábytek jsme dodali od španělského výrobce - společnosti Actiu.

V prostoru Showroomu Zlatý Anděl se nachází modré jednoduché židle a bílý stolek navržení společností ACTIU, žlutý koberec a bílá designová clona dodávají místnosti příjemnou atmosféru.

Showroom dle přání

Výsledkem práce realizačního týmu v čele s architektkou Kateřinou Štenclovou je showroom, který splňuje přání našeho klienta a budoucím nájemníkům usnadní představu o možnostech využití a zařízení prostoru.

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.