Slavnostní otevření nové recepce Allianz v objektu Diamond Point

Lokalita

Diamond Point

Klient

Allianz

Plocha

250 m²

Realizace

1/2O15

Administrativní budova z roku 2004 se tak dočkala dokončení první fáze rekonstrukce zajišťované společností CAPEXUS. Následovat bude druhá recepce v přízemí a vstupní lávka pro pěší.
Symbolickou pásku přestřihli společně generální ředitel a zároveň předseda představenstva Allianz pojišťovny Jakub Strnad a autor designového návrhu Bořek Šípek.

Nově otevřená recepce Allianz v objektu Diamond Point. Recepce s velkými okny s výhledem ven je doplněna o bílá křesla.

Zúčastněné strany

Při této příležitosti se sešli i další významní zástupci zúčastněných stran –finanční ředitelka Allianz Sonia Slavtcheva;  finanční koordinátorka přestavby paní Kristýna Gellérová; Pavel Domalewski vedoucí oddělení office agency DTZ () a JLL (Eduard Forejt), kteří jsou pověřeni pronájmem budovy, zástupce budovy pan Vítězslav Vala, technický dozor projektu Lukáš Drobník ze společnosti norman rourke pryme, a mnoho dalších, kteří na projektu participovali. 

V objektu Diamond Point proběhlo otevření recepce Allianz, slavnostního přípitku se zúčastnil i autor Bořek Šípek.

Slavnostní otevření

Za CAPEXUS byl přítomen jednatel Karel Konečný, projektoví manažeři Libor Frebort (technické oddělení) a Lucie Malá (obchodní tým) a Klára Sikorová za Operations.

Prosklený vchod s živými rostlinami do recepce Allianz v budově Diamond Point.

Přestavba za plného provozu budovy

Designová úroveň návrhu i provedení stavby se setkalo s velmi příznivým ohlasem ze strany klienta. Přestože přestavba probíhala za plného provozu budovy, nedošlo během realizace k zásadnějším omezením, což je vzhledem k velké fluktuaci návštěvníků a vysoké úrovni bezpečnosti na budově zásadní. 

Nasvícená recepce Allianz s designovými lampami a bílými křesílky podél stěny.

Rekonstrukce pokračuje

Zatímco zaměstnanci a návštěvníci začínají využívat vstupní prostory v novém hávu, práce Capexu plynule pokračuje o podlaží níže na spodní recepci. Termín dokončení druhé fáze je plánován na polovinu března 2015.

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.