Poznejte nové kuchyňky i relax zóny v kancelářích Samsung

Lokalita

V parku, Praha 4

Klient

Samsung

Plocha

200 m²

Realizace

6/2021

Moderní, praktické a příkladně pohodlné zázemí pro zaměstnance se řadí v dnešním kancelářském světě mezi nezbytnosti. O to větší radost máme, že si společnost Samsung Electronics pro kompletní renovaci dvou kuchyněk, relax zóny a sociálního zázemí vybrala právě nás. Prohlédněte si referenci a nechte se inspirovat.

Detail moderní lednici od společnosti Samsung

Když upoutají pozornost lednice

Kuchyňky mají na pracovišti nezastupitelnou roli. Zaměstnancům slouží nejen pro přípravu nápojů a jídel, ale zároveň jsou nezřídka místem náhodných střetnutí. Na to jsme mysleli i v případě této realizace, kdy jsme dvě kuchyňky ve stávajících kancelářích společnosti zcela modernizovali

To vše s cílem přinést nejen kvalitní materiály a svěží design korespondující s prostředím, ale také praktičtější dispozice. Samozřejmostí
je vybavení odpovídající posledním trendům, přičemž prostoru dominují lednice Samsung v atraktivní barevném provedení.
Relaxační místnost s flexibilním posezením v kancelářích Samsung

Odpočinkem za vyšší produktivitou

A kam zamířit, jakmile si v nové kuchyňce připravíte kávu? Odpovědí jsou nově vybudované jídelní a relaxační zóny. Kulaté stoly jsou vhodné pro sezení jednotlivců i menších týmů, samotné sezení kombinuje několik odstínů barev. S designem stolů dokonale ladí také konferenční stolky v relaxu, kde se nachází rozměrná sedací souprava. Zaměstnanci zde mají možnost nejen načerpat energii během pracovní přestávky, ale také realizovat neformální pracovní schůzky mimo zasedací místnosti.

Jídelní místnost s protáhlým stolem a lavicí na sezení v kancelářích Samsung

Pro příjemnou atmosféru

Promyšlené a atraktivní zázemí hraje v pracovním prostředí a spokojenosti zaměstnanců klíčovou roli. Pokud i vy přemýšlíte nad tím, jak své kanceláře modernizovat, neváhejte nás kontaktovat ještě dnes.


Autor fotografií: Prokop Laichter

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.