Vítejte ve světě největšího slovenského poskytovatele webhostingových služeb

Lokalita

CBC 3, Bratislava

Klient

Websupport

Plocha

350 m²

Realizace

05/2020 - 08/2020

Dnes již není tajemstvím, že společnosti dbají na pracovní prostředí mnohem důmyslnějším a kreativnějším způsobem. IT sektor není výjimkou, a i proto se společnost Websupport, která je na slovenském trhu již od roku 2002, svěřila do rukou odborníků a připravila pro své zaměstnance kanceláře, ve kterých je radost pracovat. První etapa úspešné spolupráce proběhla už v roku 2018. Realizace čtvrtého podlaží byla ukončena 14. srpna 2020. Zaměstnanci využívají prostor s barevnými stěnami se sametovým podtónem tmavě fialové, smaragdově zelené, bordó a bílé.

Firemní kuchyňka s dlouhým stolem a barovými židlemi v industriálním stylu v kancelářích Websupport

Kreativní materiál
v kuchyňce

Místem setkávání se stala jednoznačně kuchyňka, která je otevřená a vytváří příjemný dojem již při vstupu. Dlouhý stůl a barové židle umožňují realizovat rychlé brainstormingy v mírně  neformálním stylu. Samotná kuchyňská linka atypického charakteru nabírá na industriálním duchu. 

Desky na skříňkách jsou přírodní, neopracované. Zajímavým prvkem je umyvadlo, které plynule pokračuje do pracovní desky. Zvolený materiál je z neošetřené oceli. Při pouštění vody z vodovodního kohoutku se ocelová deska dostala do stavu přirozeného stavu rezivění, což bylo záměrem architektů z českého studia Perspektiv.
Zvukotěsná místnost pro soukromé hovory v kancelářích Websupport

Zvukotěsné podmínky jako ve studiu

Dvě zvukotěsné místnosti, které slouží jako telefonní budky, dokážou zaujmout na první pohled. Na stěnu byla použita akustická izolace s otevřenou buněčnou strukturou zajišťující pohlcení dozvuků ve tvaru jehlanů. Způsob upevnění byl volen lepením. Důraz byl kladen na linie a stoprocentní neporušenost při manipulaci.

Elegantní toaleta v smaragdově zelené barvě a tlumenými světly

Trošku „tajemna“ a elegance na toaletách. A proč ne?

Kreativita v designu pokračuje. Vábivý pohled se upírá i na toalety, pro které je typická smaragdově zelená barva na stěnách a sytá oranžová barva v podobě atypického nábytku. Svítidla jsou tlumená, intimně dotváří pocit luxusu. Na podlahu byl volen 7 mm vinyl tvořený ze čtverců, jehož neopomenutelnou vlastností je jednoduchá manipulace (rozebíratelnost v případě potřeby). 

Zaujal vás tento pracovní prostor? Svěřte se do rukou společnosti CAPEXUS a buďte i vy hrdými majiteli reprezentativního kancelářského prostoru.


Autor fotografií: Tomáš Schiller

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.