Práce je zábavou v nových kancelářích Monstarlab

Lokalita

DOCK 04, Praha 8 

Klient

Monstarlab  

Plocha

1 100 m²

Realizace

7/2020 - 12/2020

V přední evropské digitální agentuře Monstarlab jsou přesvědčeni o tom, že dokonalá řešení vznikají kombinací skvělého designu s nejmodernějšími technologiemi. My tomu věříme také, a proto jsme v návrhu mysleli na originální řešení, promyšlené detaily a pokrokový přístup. Výsledkem jsou kanceláře, ve kterých se práce stává zábavou.

Designová recepce s útulným lobby prostorem

Vždy si vážíme důvěry klienta

Asi nebude velkým překvapením, když prozradíme, že čím více prostoru nám klient poskytne, tím atraktivnější může být výsledek. A nemyslíme tím pouze fyzický prostor, ale také kreativní mantinely. V případě nových kanceláří v budově DOCK 04 měl náš tým plnou důvěru klienta s preferencí přihlédnout ke kodaňské pobočce Monstarlab. Díky tomu jsme měli relativně volné ruce
a mohli jsme realizovat celou řadu zajímavých řešení.
Ty odpovídají aktuálním trendům a novým pracovním návykům.

Aby vše fungovalo dohromady

Největší výzvou bylo jednoznačně propojení výrazných barevných odstínů a přirozené provázání jednotlivých zón tak, aby reagovaly na požadavky velmi dynamického a živého kolektivu. Součástí kancelářských prostor je velká relax zóna, pódium pro přednášky nebo workshopy s projektorem či kuchyňka s velkorysou jídelní částí. Každá součást bezchybně zapadá do skládačky moderního vzhledu kanceláří pro firmu, která má extrovertní charakter a velmi pestrou firemní kulturu.

Flexibilní využití pracovního místa s akustickým řešením

Různé prvky, které vzájemně ladí

Ojedinělým prvkem je podlaha od Forbo Flooring Systems, která myslí na udržitelnost. Naším úkolem byla pokládka a práce s různými typy povrchu tak, abychom dosáhli unikátního vzhledu a symbiózy s celkovým vybavením kanceláří. V něm nechybí kvalitní kancelářský nábytek Techo včetně polohovatelných stolů. Zaměstnanci mají možnost vybrat si nejen ideální polohu pro práci, ale také samotné pracovní místo
V projevu kanceláří máte možnost spatřit také industriální styl, jehož nositelem jsou například otevřené podhledy.

Smysl pro detail

Akusticky izolovaná telefonní budka v bílo modrém provedení.
Variabilní sezení
Dekorativní korková stěna se sušenými květinami
Rozdělená zasedací místnost pomocí skleněné příčky

Řešení bez kompromisů

Při hledání vhodných řešení nedělají v Monstarlab kompromisy. Tento přístup se promítl také do výsledné podoby kanceláří, kterou si chválí zaměstnanci i vedení. Ve výbavě najdete velké obrazovky v zasedacích místnostech, akustické dřevovláknité desky Heradesign vyrobené z dřevěné vlny či mikro kanceláře. Všechny tyto vymoženosti tvoří celek připravený na budoucnost.

Pokud ani vy nechcete dělat zbytečné ústupky z vlastních nároků, dejte nám o sobě vědět. Precizní přístup a zkušenosti našich odborníků vás přesvědčí o tom, že investovat do nových kanceláří a kvality se vyplatí. 


Autor fotografií: Petr Andrlík, Martina Prášková

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.