Nová recepce v Paláci Euro ukazuje sílu prvního dojmu

Lokalita

Palác Euro, Praha 1

Klient

Generali

Plocha

50 m²

Realizace

1/2021 - 5/2021

Palác Euro v prvotřídní obchodní lokalitě je domovem nejen řady firem, ale také naší reference v podobě zcela nové recepce. Klient oslovil CAPEXUS na základě předchozích pozitivních zkušeností. Zajistili jsme jak architekturu, tak samotnou realizaci celého projektu. Prohlédněte si podrobnosti a promyšlené detaily.

Minimalistická recepce v tmavém provedení s atypickým osvětlením v paláci Euro

Renovace přišla
ve správný čas

Palác Euro uzavírá řadu budov ve spodní části Václavského náměstí a některá z jeho pater jsou propojena se sousedním Palácem Astra, první funkcionalistickou budovou v Praze. Stavba, která stojí na parcele trojúhelníkového tvaru, byla dokončena v roce 2002 dle architektonického projektu studio DaM architekti. 

Ruku v ruce s moderním slohem však musí jít také jednotlivé interiérové části stavby. Proto není velkým překvapením, že na řadu
přišla kompletní renovace vstupní recepce. Výsledkem je reprezentativní vstup do navazujících prostor odpovídající současným požadavkům a trendům.

Vstupní prostor do výtahů se zrcadlovou stěnou

Kombinace,
která zaujme

Nepřehlédnutelná je netradiční kombinace jednotlivých materiálů. V rámci recepce dochází
k vydařené souhře kamenných obkladů, zrcadlových stěn
a stěrky na podlaze. 

Způsob, jakým jsou tyto elementy použity, koresponduje se subtilností nosných prvků fasády a celkovou image kancelářské budovy. Samozřejmostí je dostatek světla. I díky němu prostředí působí přívětivě a dělá na návštěvníky dobrý první dojem.
Jakub Seči, Head Of Architecture ve společnosti CAPEXUS
Záběr na recepční pult v paláci Euro s rostlinnými prvky

Od recepce
po celou kancelář

Moderní kancelářské recepce nejsou to jediné, co vám můžeme nabídnout. Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes, s radostí vám pomůžeme k vysněnému pracovnímu prostředí.


Autor fotografií: Martina Prášková

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.