Nová recepce v City Business Center

Lokalita

CBC III., Bratislava

Klient

CBC Development

Plocha

100 m²

Realizace

11/2O18

V City Business Center realizoval CAPEXUS již několik projektů a díky předchozí úspěšné spolupráci nás klient oslovil s úkolem přeměnit vstupní prostory jedné z budov. Realizace zahrnovala rekonstrukci stávající recepce, výměnu zastaralého nábytku a zakomponování grafických prvků, především nového loga. 

První krok představovala výměna recepčního pultu. Nový pult byl vyrobený na zakázku firmou Dřevovýroba Podzimek v spolupráci s POLYTRADE CE, oficiálnim dodávatelem umělého kamene HI-MACS. Místo původního obkladu, který se nacházel na stěně za recepcí, jsme nainstalovali elegantní nástěnnou plastiku z materiálu zvaného Corten neboli ocelového plechu s patinou koroze. Tento materiál vhodně doplňuje a zútulňuje celkový design vstupních prostor.
Do nástěnné plastiky jsme pak zasadili 3D variantu nového loga business centra s integrovaným osvětlením.

Lobby prostor s dominantní zelenou stěnou ve firmě CBC Development

Designová recepce

Design recepčního pultu a nástěnné plastiky pracuje
s lomenými 3D tvary
, které se vyskytují i v nábytku použitém v seating zóně. Ta je vybavena čalouněnými křesly s konferenčním stolkem. Nad sezením i recepčním pultem se nachází nová designová světla. Čekací zóně dominuje zelená stěna. Ve vstupních prostorách jsme realizovali také nové grafické značení a infopanel
v podobě polepů
, které byly aplikovány na původní dřevěný obklad. Výsledkem jsou prostory s příjemnou atmosférou a moderními prvky, které jsou pro hosty centra nepřehlédnutelné. 

Informace o objektu: City Business Center III

City Business Center (CBC) 3, 4 a 5 je trojice kancelářských budov v rozvíjející se byznys čtvrti nedaleko historického centra Bratislavy. Na ploše 25 863 m² zde najdeme luxusní kanceláře těch nejvyšších standardů a bohatou nabídkou příležitostí
k relaxaci i vyřízení všech potřebných každodenních záležitostí. 


Autor fotografií: Rastislav Blaško

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.