Nová centrála v barvách společnosti

Lokalita

Polus Tower II

Klient

FINGO.SK

Plocha

 500 m²

Realizace

5/2018

Finančně-zprostředkovatelská společnost FINGO vsadila při zařizování nové centrály na své barvy a vyplatilo se. Základním stavebním prvkem designu nových prostor se staly korporátní barvy a logo společnosti.

Realizace kancelářského prostoru ve firemních barvách společnosti FINGO

Realizace centrály

Společnost FINGO, která je inovativním hráčem na trhu financí se rozhodla svěřit nám realizaci jejich nové centrály v moderních prostorách Polus Tower II. Nová lokalita se skvělou dostupností poskytuje klientovi výhled na město, Malé Karpaty a nedaleké jezero s rekreačními možnostmi.

Pracovní kuchyňka v dřevěném stylu a koberce ve firemních barvách společnosti FINGO

Klientské centrum

Centrálu, jejíž součástí je i klientské centrum, jsme realizovali podle dodaného návrhu a spaceplanu. Prostor se skládá z recepce a kuchyňky, které jsou umístěny směrem ke středu budovy a kolem nich obíhá koridor skleněnými příčkami uzavřených kanceláří a zasedacích místností, které jsou po obvodu budovy. Všechny místnosti tak dostali velkorysý výhled a dostatek denního světla.

Designový kancelářský prostor v korporátních barvách firmy se soft seating interiérem ve firmě FINGO

Oranžová rybička

Celý fit-out je laděný v barvách společnosti, kterými jsou oranžová a černá. Celkový dojem doplňuje všudypřítomné logo - oranžová rybička, kterou najdete na recepci, na stěnách chodeb, či polepy skleněných příček. K dokonalosti byl použit originální černý kazetový strop, který se táhne podél chodeb a recepce a sjednocuje prostor.

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.