myhive Pankrác House

Lokalita

Pankrác House, Praha

Klient

Immofinanz

Plocha

1 300 m²

Realizace

11/2O16

Na konci listopadu jsme dokončili významnou realizaci unikátního konceptu rakouské společnosti Immofinanz pod názvem myhive. Jednalo se o rekonstrukci lobby v přízemí objektu Pankrác House zahrnující recepci a společné prostory.

Ve velké lobby jsou různé zóny posezení zahrnující kavárenský bar nebo pohodlná čalouněná křesla.

myhive

Myhive je originální značkou společnosti Immofinanz, která přináší na český trh nový standard pro kancelářské budovy. Sám název v nás evokuje bezpečí, spolehlivost a kvalitu – v anglickém překladu znamená „Můj úl“. Koncept se vyznačuje vysokou mírou standardizace a širokou škálou služeb. Koncept vychází vstříc všem, kteří svůj pracovní den netráví jen v kanceláři.

V lobby je zřízena kavárna, která je vybavena barem a barovými židlemi v černé a červené barvě a také kulatými stolky se židlemi s kovovými opěradly.

Kavárna v přízemí

Zcela nově přestavěné přízemí s kavárnou, pohodlným sezením nebo sdílenými zasedacími místnostmi a vysokorychlostním internetem je nyní ideálním místem pro rychlé schůzky, krátká týmová jednání i pro neformální odpočinek po práci. Pražský Pankrác House je jednou z prvních realizací tohoto konceptu. Celá rekonstrukce proběhla v plném provozu během tří měsíců.

Kromě recepce je v lobby také kavárna a odpočinkově pracovní zóny.

myhive i pro jiné budovy

Společnost Immofinanz plánuje koncept myhive implementovat ve dvaceti kancelářských budovách v šesti zemích Evropy - v Rakousku, Německu, České republice, Polsku, Rumunsku a v Maďarsku. V Praze byl Pankrác House pilotním projektem; v nejbližší době se plánuje v metropoli zahájit další rekonstrukce dle shodného konceptu. Do rodiny myhive tak přibude budova strašnické Vinice.

Pankrác House

Pankrác House se skládá ze dvou navzájem propojených objektů -  Heroes House a Park House. Komplex se nachází přímo na stanici metra Pražského povstání na Praze 4. Hlavní vstupy a recepce jsou z ulice Lomnického. Budova má výborný přístup k dálnici D1 vedoucí do Brna a Vídně. Centrum města je dobře dostupné nejen městskou hromadnou dopravou, ale i autem.

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.