Minecraftové kanceláře pro společnost Price f(x)

Lokalita

Meteor Centre C, Praha 8

Klient

Price f(x)

Plocha

1 100 m²

Realizace

6/2O21 - 12/2021

Mezinárodní softwarová společnost Price f(x) vytváří služby, které jsou intuitivní, inovativní a umožňují uživatelům pracovat efektivně tak, jak jim to vyhovuje. S vizí založenou na stejných hodnotách jsme přistoupili k realizaci nových kanceláří v karlínském administrativním komplexu Meteor Centre Office Park. Podívejte se na výsledek naší pečlivé práce, který se probojoval mezi finalisty soutěže Kanceláře roku 2022.

Recepce, kavárna i místo k setkání

Prostor pro networking

Zadání, se kterým pracovali architekti studia COLL COLL, bylo založeno na vytvoření krásného, praktického a
v neposlední řadě funkčního prostoru, který nabídne zaměstnancům více možností společného kontaktu.

Dřevěné schodiště se skluzavkou

Schodiště se skluzavkou

Původní kanceláře na stejné adrese zabíraly dvě patra. CAPEXUS mezi patry odstranil železobetonovou desku a vybudoval nepřehlédnutelné schodiště se skluzavkou. Zatímco horní patro zůstalo v původním dispozičním rozvržení, spodní patro se proměnilo s cílem nabídnout multifunkční prostor a velkou konferenční
místnost
pro 50 lidí.

Designové prostory pro firmy i veřejnost

Inspirace hrou Minecraft

Absolutně unikátní je celkový koncept rekonstrukce
a jednotlivých prvků v interiéru. Kanceláře jsou totiž inspirovány motivy populární počítačové hry Minecraft, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu. Design a konstrukce jsou tvořeny kostkami. V rekonstruovaných kancelářích Price f(x) byste jich našli víc než 2 800.

Kavárna s atypickým osvětlením a řadou chytrých technologií

Celý prostor zároveň skvěle funguje jako byznysové a multimediální centrum. Recepce částečně zastupuje kavárnu, vybavený bar ve tvaru písmena U nabízí skvělý prostor pro networking a v kancelářích nechybí ani podcastové studio či odhlučněné místnosti pro soukromé telefonáty s klienty. Samozřejmostí je také přítomnost audiovizuální techniky pro připojení kolegů ze zahraničních poboček.

Při realizaci byl kladen velký důraz na chytré technologie. Osvětlení včetně intenzity a barvy lze ovládat z telefonu i tabletu, stejně tak je možné ovládat teplotu v místnosti. Společnost Price f(x) rozhodně nepodcenila moderní trendy v pracovním prostředí a nová podoba kanceláří je toho důkazem.

Kanceláře společnosti Price (f)x představovaly pro celý náš realizační tým velkou výzvu. Jednalo se o zajímavou a náročnou realizaci, ať už jde o avizované spojení dvou pater skrz železobetonovou desku, vybudování plechového tobogánu nebo instalaci dřevěných kostek.
Nikola Šikulová Senior Project Coordinator ve společnosti CAPEXUS
Dřevěné kostky jako symbol kanceláří Price f(x)

Neváhejte se na nás obrátit s libovolnou výzvou a kontaktujte nás ještě dnes. Rádi se postaráme o váš projekt od začátku do konce.


Autor fotografií: Petr Andlrík

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.