Útulná kavárna pro zaměstnance T-Mobile

Lokalita

Hradec Králové

Klient

T-Mobile 

Plocha

50 m²

Realizace

1/2021 - 2/2021

To, jak se dříve nepříliš využívaný prostor dokáže proměnit v moderní kavárnu lákající na „coffee break“, ukazuje naše realizace
v Hradci Králové pro společnost T-Mobile
. Cíl vytvořit příjemné místo pro setkávání se podařilo splnit a zaměstnanci tak mají možnost vychutnat si kávu v příkladně útulném prostředí se zajímavými designovými prvky.

Moderní kuchyňka v dřevěném dekoru

V centru dění

Kavárna se nachází přímo za recepcí a je díky tomu součástí komunikačního uzlu objektu. Prakticky v centru veškerého dění vznikl víceúrovňový a prosvětlený prostor, který je maximálně vhodný pro setkávání pracovníků. Cesta k finálnímu vzhledu vedla přes hledání finančně efektivních řešení, mezi která patří například zachování původní podlahové krytiny a chytré využití květináčů pro optické oddělení celého prostoru.

Atypické sezení ve formě dřevěných lavic s dekorativními prvky ve firemních barvách

Nové vybavení
nesmí chybět

Původně se v atriu za recepcí nacházelo pouze posezení. Nová kavárna pro přibližně 20 osob vše mění. Pochlubit se může praktickou kuchyňkou, barovým pultem, atypovým nábytkem či originálně řešenou lavicí, která je částečně čalouněná. Protože bylo prosklení atria zachováno, dochází v kavárně v průběhu dne k efektní hře světla a stínu. Kombinace výrazných prvků v barvě magenta a zeleně působí velmi atraktivně.

V tomto ojedinělém víceetážovém prostoru určenému neformálnímu potkávání bych vyzdvihla hru světla a stínu. Interní kavárnu jsme hojně doplnili zelení.
Michaela Zámečníková, architektka
Dřevěná lavice s podsedáky ve firemních barvách magenty

Na maličkostech nám záleží

Celkový dojem útulnosti a novodobého přístupu k prostředí kavárny dotváří mimo jiné designové osvětlení a hravé doplnění stěn o 3D nápisy a polepy.
Tato realizace je důkazem, že i při maximálním využití stávajících konstrukcí lze docílit opravdu radikálních změn

Pokud toužíte po nových kancelářích, napište nám, jak vám můžeme pomoci. Rádi se o váš projekt kompletně postaráme.

Líbí se vám reference? Sdílejte ji.

Chcete sedět v podobných kancelářích?

Napište nám vaše požadavky a přání. Vytvoříme pro vás interiér na míru.